Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Budapestről vidékre...

Érdemes Budapestről vidékre költözni?

Figyelt kérdés
Budapesten élünk párommal és szeretnénk saját házat. Mindketten kertes házban nőttünk fel, nehezen viseljük a bezártságot. Budapesten és közelében is körbenéztünk, de iszonyatosan drágák a házak. Vidéken vannak jó áron olyan hazák amik nekünk szinte tökéletesek lennének. Az egyik legjobbat Dunaújvárosban tálaltuk, viszont aggódunk, hogy ott lenne-e normális munkánk. Próbáltam nézelődni, de úgy gondolom, hogy most a covid miatt nem láthatjuk a valós képet. Ennek fényében jelenleg elég döntésképtelenek vagyunk. Valaki tudna segíteni, aki a környéken él, hogy mire számíthatunk, ha odaköltözünk?

2021. febr. 5. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne házat nézzetek először, hanem munkát. Ha mindketten találtok ugyanazon a környéken akkor keressetek házat.
2021. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dunaújvárosban azért szerintem nem olyan jó. Sok barátom lakik ott és amikor oda megyek mindig ilyen savanyú, maró szag van a magasszintű ipar miatt. De pont ezért gondolnám, hogy van bőven munkalehetőség. Hamburger Hungária, Hankook, Dunaferr
2021. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyilván először munkát néznénk, de most túl sok lehetőség nincs a covid miatt. Azért érdekelné, hogy normális helyzetbe, mondjuk a covid előtt fél évvel milyen lehetőségek voltak. Tervezünk elmenni pár napra és körülnézni, esetleg -beszélgetni ott élőkkel is
2021. febr. 5. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2x voltam ott, sztem nem olyan szörnyű, ahogy sokszor nyilatkoznak róla, bár az is igaz, hogy életvitelszerűen még nem éltem ott. Igazából még Budapest is simán ingázható, 60-70 km jó tempóval 1 óra. Szóval ha erre vágytok, sztem nézzetek körül.
2021. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
87%
Nem egy szép város. Munka ùgy ahogy van azért. De a vasmű pont döglődik. Ha nem mentik meg hamarosan bezár. 5-6-7 ezer ember kerülne utcára egyszerre. Ember legyen a talpán aki utána ott munkát talál. Amíg a covid mizéria véget nem ér nem nagyon szabadna ugrálni. Örüljetek hogy van munkátok most. Addig nem váltanék míg nem rendeződik a helyzet
2021. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak nem valami speciális, helyhez kötött munkátok van, akkor Dunaújvárosban pont úgy fogtok találni, mint Budapesten.

Nézzetek körül, beszélgessetek emberekkel, az a legjobb ötlet.

2021. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Munka mindig akad, mivel iparváros, jó sok gyár van. Igaz hogy a Vasművel most gondok vannak, de nem csak Vasműből áll a város. És közel van Budapest, nem egy nagy távolság.
2021. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Hallgassatok az 5-ösre!!
2021. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan mint gombhoz a kabátot.
2021. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Győr Moson Sopron megyébe esetleg. Más megye szóba sem jöhetne nekem Budapest mellett.
2021. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!