Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kifizetnetek a lakas 60 % at...

Kifizetnetek a lakas 60 % at egy olyan cegnek ahol mar szerkezetkesz a haz dolgozgatnak benne de 2019 volt majd 2020 AZ atadasi idő? most ujra hirdetik

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 14:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%

Előre a még nem meglévő dolgokért nem fizetünk semmit sem!


Aztán majd szerepelsz a kékfény meg a riasztás műsorokban, mint értetlen áldozat aki követeli vissza a pénzét és soha nem találják meg azt, akik lehúztak téged.

2021. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi kelt el a lakásokból?

Mostanában sanszos, hogy megmaradnak és emiatt árcsökkenés várható, illetve jó az alkupozíciója a vevőknek.

2021. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés függő , a reklámok hirdetéseik csalik az ne legyen tampont . Az megtörtenik hogy gyorsan íratnak alá papírokat mert 5 percet adnak különben lemaradsz , ezt koptasd . A masik hogy direkt olyan kötbert vallalnak ami nekik fillér de a tied milliós ha elállsz . A következő hogy igérvenyt adnak el valamikor majd itt lesz épület ezt megveszed 30 millióert nem a lakást és ez jogilag tiszta aláírtad stb . A következő hogy nem tartják be a határidőt hamisitjak a naplót és egy tatarozatlan lukat akarnak rád sózni . Aztán azt is teszik hogy előszerződést mutatnak elolvadod tetszik , döntesz elmész par nap mulva a tárgyalasra es nem azt a formatumot akarjak aláíratni , persze hogy átverés . De amit latok hogy januartól karacsonyig folyton alapoznak falaznak tetőt húznak festenek 4 hét kell egy ház , 3 hónap egy társas feltákolásához . Aztán hasad reped kiesik omlik .....
2021. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

2 éve építik és még csak szerkezetkész?

Biztos nem fizetnék érte egy fillért sem!

2021. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem mert túl nagy a kockázat, hogy használhatatlan lesz.
2021. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon észnél kell lenni egy ilyen ügylet lebonyolításakor. Javaslom ezt nézd meg : [link]
2021. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy haladt az elmult 2 evben. ez egy kis tarsashaz 30 lakassal. A fele van eladva.

azt latom napi szinten hogy dolgoznak benne .

nagyon tetszik es nagyon jo helyen van. tehat nem csak egy igertet egy tervet veszel. de ugye nyarra tuti nem keszul el most az a hatarido.

Milyen kerdeseket tegyek fel a vallalkozonak ?

Miket probaljak bevenni a szerzodesbe ?

Belemenjek e abba hogy kozos ugyved van a 30 lakasra de en fizetem ?

Annyira tetszene mert olyan helyen van ami nekem idealis lenne.

az ido nem tenyezo mert addig a szuleimnel lakom de a penzem nagyon feltem. szoval belefer hogy mondjuk jovo ilyenkor megkapjam nem nyaron csak megkapjam ha ertitek

2021. febr. 6. 23:34
 8/11 A kérdező kommentje:

Mire szamithatok szerintetek mik a buktatók ?

a ceg is kis ceg nem egy ismert valami.a honlapja zero 0.

Minden nap lesegetem mostanaban es sajnos van erdeklodes napi szinten vesznek oda sisakban erdeklodoket. ezert dontenem kellene mert lemaradok. de annyira felek. nincs a kozelben tobb telek nem varhato ujabb epitkezes

2021. febr. 6. 23:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Építőiparban melózom. Komoly, nagy cég esetében is erősen meggondolnám ezt.

Én személy szerint ezt túlságosan rizikósnak tartanám. Ha netán bedől az egész futhatsz a pénzed után. Építőiparban erre pedig mindig van esély. Ha 2 év alatt lett egy ekkora projekt szerkezetkész akkor az nekem már szervezési, vagy financiális gondokat mutat.


Persze nem akarlak befolyásolni, a te dolgod.

2021. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el az index cikket komenteket , minden le lett írva . Az nincs hogy te miket foglqlnal bele a papirba ők adnak egyet kivedik magukat és annyi . De az az egesz egy trágya keress mást .
2021. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!