Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vásárolnátok Győrben...

Hol vásárolnátok Győrben lakást? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mi budapestiek vagyunk és Győrben tervezünk befektetés céljából lakást vásárolni, tetszik nekünk nagyon a város és Győr-Moson-Sopron megye is, lehet, hogy előbb-utóbb el is költözünk oda, kialakult bennünk egy kép, de nagyon kíváncsi lennék, a Ti véleményetekre! Aki tud, kérem írjon pro és kontra véleményt, hogy mely városrészben érdemes vásárolni, vagy mit kell inkább mellőzni.

2021. febr. 7. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott állandóan büdös a szeszgyár miatt?
2021. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem fogok hazudni

Minimálisan néha érzem,de csak ritkán kinnt az utcán.

Mondjuk én a szeszgyártól kissé odébb lakok

2021. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A szeszgyár szerintem nem büdös,szeretem az élesztőt és van viszonyitási alapom.Ahol vegyestüzelés van és begyújtanak szeméttel,koromfekete a füst,na az rákkeltően büdös.A Holdfény lakóparkban nézd meg van e még eladó lakás. Az tuti,erdő mellett,jó a levegő és minden közel van.Kocsival 1 perc.
2021. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!