Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hajdúhadház vasútállomás...

Hajdúhadház vasútállomás környéki részéről írnátok véleményt, mennyire élhető ott?

Figyelt kérdés
Kinéztünk egy szuper házat, tökéletes lenne, jó árban is van, de kicsit aggaszt, hogy Hadházon van, nem sok jót hallottam róla. Viszont olyat is olvastam, hogy van élhető rész, ezért érdekelne, hogy pl a vasútállomás környéke élhető-e.

2021. febr. 10. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a vasútállomás környékét csak a vonatablakból szoktam látni. Szeméthalmok mindenütt, rossz arcok, kosz. Nyilván nem véletlenül van jó áron az a szuper ház.
2021. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el az önkormányzatnál egy szimpatikus nővel, azok nagyon tisztában vannak a dolgokkal. Nekem is így sikerült elkerülnöm egy orbitális baklövést.

Vagy a boltban, kocsmában, orvosi rendelőben, de akár az állomáson is, hogy mik a jobb és rosszabb részek.

A közlekedés közelsége általában vonzó szokott lenni, de azt ugye tudod, hogy itt él Hajdú-Bihar megye legnagyobb cigány közössége?

(A lakosság több mint 20%-a)

2021. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem hadházi vagyok de ott járok el dolgozni pont, szerintem ne akarj oda költözni :/
2021. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én itt lakom, vasútállomás környékét semmiképp nem ajánlom! Viszont ha találsz másik házat itt és ha érdekel az milyen utca akkor szívesen válaszolok rá!
2021. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!