Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kispest Arany János utca...

Kispest Arany János utca környéke milyen környék?

Figyelt kérdés

Találtam nagyon jó lakást Kispesten az Arany János utcában, és lakásvásárláson gondolkozom fiatal egyetemista korú vagyok.

Néhány pozitív visszajelzést is olvastam Kispestről, de egy ismerősöm nagyon negatív dolgokat mondott róla. Egyrészt arra lennék kíváncsi, hogy Kispest más részeihez képest milyen ez a környék (nekem Google Mapsen egész jónak tűnt), illetve ha Kispesten laktok, vagy van ezzel az Arany János utca környékével kapcsolatban tapasztalatotok: lakosság összetétele, mennyire biztonságos, mennyire élhető, milyen a közlekedés (zsúfoltság, lehetőségek, biztonság)? stb., akkor nagyon megköszönném ha segítenétek nekem!



2021. febr. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 évvel ezelőttig ott laktunk nem messze.

Kispest azért a nagyon jótól fényévekre van. De abban az árkategóriában, amiben van szerintem nem egy rossz választás.

Igazán balhés arcok nincsenek, inkább csak ártatlan alkoholisták. Betörések előfordulnak, de nem gyakoriak. A lakosság nagyon vegyes, de sajnos van egy erőteljes proli réteg. Viszont a környék infrastruktúrája szerintem jó és a közlekedés is, pláne ha végeznek a metró felújításával. Sok múlik azon is, hogy milyen szomszédokat fogsz ki.

2021. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyi alapvetően nem olyan rossz. A közlekedés is jó ide,nem a legelitebb, de azért ki lehet bírni a lakosságot is. Azt csináld,hogy menj el oda a nap több szakaszában is és nézelődj neked mennyire elfogadható? Ha úgy érzed hogy ok.akkor vedd meg a kecót.
2021. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jól ismerem kispesten azt a részt ezért nem nagyon tanácsolom hogy ott vegyen bárki is lakást!Inkább gyere a Béke tér felé,Batthyány,Jókai,Eötvös,Vécsei u-i részek sokkal jobbak,jobb a közbiztonság,kereskedelmi egységgel jobban ellátott.Az arany János-tól határ u ig nem vennék semmit!De te tudod a te döntésed!
2021. febr. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 válaszolóval nagyjából egyetértek. Szerintem általában véve a negatívumok ugyanazok ott, mint kb bárhol máshol a hasonló lakótelepeken.

Az összetétel változatos, de nekem semmilyen negatív tapasztalatom nem volt még arra. A szomszédos utcából vannak ismerőseim, jófejek, értelmesek és nem is panaszkodnak semmire, szeretik. Az infrastruktúra kiváló és lassacskán egyre jobb is.

Én ugyan nem azon a részen lakom, de kispesti vagyok. Számomra a közlekedés és az infrastruktúra, ellátottság nagyon fontos. Kispestben az a jó, hogy nem belváros, de még kb olyan jó adottságokkal rendelkezik, mintha az lenne.

2021. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!