Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki hirdet lakást eladásra,...

Aki hirdet lakást eladásra, van érdeklődője?

Figyelt kérdés
Fél éve hirdetek egy lakást, és még érdeklődő sincsen, egy darab sem. Pedig nagyon jó helyen van.
2021. febr. 24. 07:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Mi most vettünk lakást. Tulajtól. Nem kellett sokáig hirdetnie, higy elkeljen. És volt több érdeklődője is. Igaz, jó környéken van és nagyon jó beosztású lakáska. Azon a környéken vehettünk volna olcsóbban is lakást, de azok beosztásával vagy fűtésével mind volt vmi problémánk. Azóta is látom a hirdetéseket. Ha fél éve kell hirdetned, és még érdeklődő sem volt, akkor ott vmi gond van. Azt írod, a hely jó. Akkor vagy az árával van gond, vagy a beosztásával,vagy az állapotával. Vagy ahogy hirdeted. Szuterén, Földszint? Azok nehezebben mennek el. Ha belinkeled a hirdetésed, vagy akár elküldöd nekem privátban, vevői szemmel szívesen mondok róla véleményt. Még jócskán benne vagyunk a lakásvásárlásban, tudom, milyen szempontok alapján ejtettünk hirdetéseket, mikor mi mem tetszett.
2021. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen megnézném a hirdetésed, lakásokat keresgélek az utóbbi fél évben.
2021. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
2: Milyet, hol?
2021. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
13.kerület, újszerű, kis méretű
2021. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
13. kerületben van a lakás, 74 négyzetméteres, jó állapotú, első emeleti, utcára néző, egyéni fűtéses. (gáz cirkó) A westend-től kb. 300 méterre van. 54.9-ért hirdettük, most ideiglenesen nincs fent a hirdetés. Amúgy ingatlan.com-on fent volt végig+például hirdette az otp ingatlan is, ők sem hoztak vevőt, talán egyszer mutattuk meg velük. Rengeteg ingatlanos megkeresett, hogy van vevőjük, megnézték, mondták nagyon jó a lakás és az ára is jó, de vevőt nem hoztak.
2021. febr. 24. 08:10
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha nem jön a vevő, akkor a meghirdetett ár nem reális. Ilyen egyszerű.
2021. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

#5

Az a helyzet, hogy minél nagyobb a lakás, annál nehezebb eladni.

Az 55M (54,9) egyáltalán nem sok azon a helyen, de sokan úgy vannak vele, hogy ennyiért (vagy kevesebbért!) már Budán 3 szobás, 125 m2-es családi házat is kaphatnak:

[link]


De itt vannak a kifejezetten jó helyeken levő családi házak, nagyjából a te kondícióiddal, emelkedő áron:

[link]

2021. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Reális az ár, sőt.


Hetes, te a banánt hasonlítod össze a steakkel. Aki családi házat akar, az nyilván azt vesz, aki meg lakást akar mindenhez közel jó közlekedéssel az meg nyilván azt fog venni.

A környéken lévő hasonló lakásokhoz képest kifejezetten jó az ár. Volt ingatlanos, aki mondta hogy 20 millióval drágább lakást mutatott a szomszéd utcában de sokallták, és rosszabb lakás volt mint a miénk, majd áthozza hozzánk azokat a vevőket bemutatásra, ő sem jött vissza.

2021. febr. 24. 08:55
 9/26 anonim ***** válasza:
Alaprajz, vagyis a lakás elosztása még lényeges szempont lehet.
2021. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Most decemberben adtam el a Visegrádi utcában pont a Westenddel szemben fullosan lepukkant eredeti állapotú 1800-as évek végén épült 3. Emeleti lift nélküli házban 2 bejáratos 75 nm dédi lakást 48 m Ft ért. Ingatlan.comra felraktam, még ki sem hozta a futár az ajándék hirdető táblát de 2 napon belül elkelt, sokan hívtak, ingatlanos is rengeteg, egyeztettem is párral, de mire az első kijött szerződni nekem már volt is vevőm így nem szerződtem (nem tudtam vissza hívni az ingatlanost, hogy ne jöjjön mert nem találtam a számát legalább 50 ingatlanos hívott kB pár órán belül ) január végén vettem Újpest központban egy 55 nm felújított lakást tulajdonostól 28 m Ft ért, ő is pár napja hirdette, előtte egy 46 nm es panelt néztem 19,9 m ftert de azt estére meg is vették. (1 napot hirdette a tulaj)
2021. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!