Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki hirdet lakást eladásra,...

Aki hirdet lakást eladásra, van érdeklődője?

Figyelt kérdés
Fél éve hirdetek egy lakást, és még érdeklődő sincsen, egy darab sem. Pedig nagyon jó helyen van.
2021. febr. 24. 07:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mint mond az ingatlanos az egy dolog. Mit mondanak a potenciális vevők (nem a kamu vevők) akik valójában meghatározzák az árat az pedig egy másik dolog. Értékeltesd fel független értékbecslővel az ingatlanod hogy képben legyél. Adtam és vettem ingatlant mostanában.
2021. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

Kérdező!

7-es vagyok


Persze igazad van!

Annál is inkább, mert nekem 127 m2-es (1M/m2) lakásom van a Belvárosban, igaz egyelőre nem akarom eladni, de ha akarnám, akkor nagy nehézségekbe ütközne még 100M-ért is.

Arra akartam kilyukadni, hogy a családi házak mindig drágábbak a lakásoknál és ameddig van a piacon kiemelten jó helyen levő, esetleg még olcsóbban is, akkor erősen csökkennek az esélyek.

Az 55M az a lélektani határ, ami a hitelt is felvevő fiataloknak sok, az időseknek meg a 74m2 nagynak számít, mert rendszerint azért váltanak, mert kisebb lakásba akarnak menni.


Viszont tanácsolnám neked, hogy külföldi ingatlanportálokon hirdesd!

Ott üzletemberek, befektetők keresnek lakásokat, nekik szempont, hogy viszonylag közel legyen a belvároshoz és az árat is nevetségesen olcsónak fogják találni.

Legyen szerencséd!

2021. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Reális lehet az ár, de tény, hogy minél drágább, annál kisebb a piaca. Bár így is gyanús nekem, Újlipótváros népszerű hely, sokan szeretik és keresnek is itt lakást.

Ha a társasház és a lakás is jó állapotú, akkor ennyi idő alatt el kellene kelnie. Esetleg próbálkozz a home staging-gel. Nézd meg, 1-1.5 millióval olcsóbban hív-e bárki (úgyis alkudnának). Persze még így is kérdéses a dolog, a Váci útra néző csúszózsalus házakban magas ez az ár, a Jászai felé alacsony is. Stb.

2021. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

10-es akkor végképp nem értem. Ebben a házban lift is van, és a lakás nincs lepukkanva. Szép állapotban van, ki is festettük, be is lehetne költözni azonnal, nincs olyan probléma ami ezt ne engedné. (nyilván olyan lehet, hogy valakinek nem tetszik a csempe és újat akar rakatni) Kint volt legalább 50 ingatlanos, a végén már turnusokat szerveztünk, odamentünk a lakásba és egymás után beosztva jöttek az ingatlanosok. Mindegyik azt mondta jó a lakás és az ár is.

12-es, volt több ingatlanos is aki kifejezetten külföldieknek akart, kifejezetten azon a környéken lakást felhajtani, ő sem hozott még nézelődőket sem. Ő is azt mondta hogy ezért az árért perceken belül el fogja adni.

13-as, nem a Váci útra néz az ablak, átmész a Váci úton és nem az első, hanem a második házban van a lakás a westenddel szemben. Az összes ingatlanos azt mondta, hogy azon a környéken óriási a kereslet a lakásokra.

2021. febr. 24. 09:36
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Westendtől 300 méterre hol? Bulcsú utca, Szabolcs utca, ezekben túlárazott lenne. A Pozsonyi úton egy bauhaus házban nem. Ha 2 nagy, egymásból nyíló szoba van benne mondjuk 3 külön nyíló helyett, az is hátrány. Az elosztása is fontos nagyon.
2021. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Radnóti Miklós utca.
2021. febr. 24. 09:56
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Pedig az szép hely. Ha valahol fent van/lesz a hirdetés, mutasd majd meg, szívesen ránézek - én is keresgélek erre, bár ennyit nem tudok kiadni rá.

De ha fent sincs sehol, nyilván nem keresnek. Ha képek nélkül hirdeted, akkor sem nagyon.

2021. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Képekkel volt hirdetve, ingatlanosok is csináltak csomó képet meg 360-as videót is. Most levettük pár napja mert megpróbáljuk elcserélni, addig nem hirdetjük.
2021. febr. 24. 10:15
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyenre cserélnéd?
2021. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ikerházban lakunk és a szomszéd eladná az övét, arra cserélném el, ha belemenne, de ez még kérdéses.
2021. febr. 24. 11:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!