Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kötegyán milyen hely?

Kötegyán milyen hely?

Figyelt kérdés

Ház nézőbe vagyunk, de nem ismerem a helységet.😊

Milyen a környék? Biztonságos?



2021. márc. 9. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszalontai vagyok, nem éltem ott soha, de azért megpróbálom leírni, hogy nekem milyennek tűnt külső szemmel. Szerintem alapvetően rendben van, rendezett, biztonságos településnek tűnik. Illetve csendes is. Picit félreeső helyen van, de ez egyben az előnye is tud lenni. A vasútállomás nincs közel, de biciklivel vagy autóval gyorsan el lehet érni, illetve azt hiszem buszjáratok is vannak. Kétes alakokat nem igazán láttam az utcán.

Munkalehetőség szerintem helyben nem lehet olyan sok (ez tényleg csak tipp), illetve a házak többsége sem nagy gazdagságról árulkodott, viszont lepukkantnak sem mondanám. Nekem összességében élhetőnek tűnt. A közelben van Gyula és Békéscsaba is, ahova óránként jár vonat és talán busz is (ebben nem vagyok biztos).

2021. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Attól függ mihez képest élhető. Például Budapesthez képest nagyon nyugalmas, kisfalusias az élet. Olyan hajde nagy lehetőségek sincsenek, de ha mindenképp faluban akarsz élni, akkor Békés megyében nem rossz. Faluhoz képest szerintem biztonságos, például Sarkadhoz képest. Munkalehetőség nem nagyon van, csak Gyulán vagy Csabán oda 45-60 perc bejutni.
2021. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!