Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr Újváros és Sziget milyen?

Győr Újváros és Sziget milyen?

Figyelt kérdés

Ezeken a városrészeken vennénk lakást/házat.


Sziasztok!


Nekünk csak a közbiztonság a fontos a gyermekünk miatt.

Sok a kisebbségi Újváros és Sziget részen vagy azért este is lehet sétálgatni?


Köszi.



#közbiztonság #győr-újváros #győr-sziget
2021. márc. 11. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben a két városrészben sok a kisebbségi, de mindkét részen vannak jó területek, olyan rész is van, ami közel esik a Dunához, vagy a Rábához, vagy a belvároshoz. Ott lehet sétálgatni, a többi részén nem érdemes. Nem azért, mert veszélyes, csak nem érdemes. A gyerekek miatt azért rosszabb, mert az óvodába, vagy iskolába a környékbeli gyerekek járnak.

Konkrétan hol néztetek?

2021. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, valamilyen bálint utca, de közben egy győri ismerősöm is megerősítette ezt.

Szerintem ezt mi skippeljük.

Köszi azért.

2021. márc. 12. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Bálint Mihály lehet. Az elég vegyes környék. Gyerekkel én sem szívesen mennék oda.

Egyébként Szigetből költöztem Nyúlra, Győr mellé, nem volt soha gondom a kisebbséggel ott sem, de nem akartam, hogy a gyerekek olyan társaságban nőljenek fel.

2021. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Ezt a sziget/újváros dolgot hamar elengedtük.

Adyváros az milyen? Panelos része milyen? Gyárváros?


Na meg bár lakásokat néztünk, találtunk jobb házajat Győrszentivánon. Arról tudsz valamit?

2021. márc. 13. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Adyvárosban a Bán Aladár utcát és az Ifjúság krt. Bán Aladár utca felőli végét kerüljétek. (Bán Aladárt mindenképpen) Adyváros többi része jó, én is laktam a Tihanyi Árpádon panelban, ha visszaköltöznék panelbe, akkor ott néznék lakást, meg Nádorvárosban, esetleg Szabadhegyen. Gyárváros szintén ilyen. Az Ipar utcába és attól jobbra eső részekre nem költöznék, az Ipar utcától a belváros felőli oldal viszont nem rossz. Az ipar utcában egyébként laknak ismerőseim, szóval nem olyan durva a helyzet, nem egy gettó, csak azért vannak ott bőven kisebbségiek.

Szentiván Győr része, de kiesik a várostól, busszal, vagy autóval kell közlekedni. Van olyan része, ahol problémát okoz a belvíz, meg a másik gond az ipari park közelsége és az uralkodó szélirány együttes hatása. Van erről egy cikk.


[link]


Persze biztos minden részen van valami, ami nem jó, ha más nem akkor a reggeli forgalom, vagy az, hogy drága, vagy már nagyon messze van.

2021. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorú.

Jó lenne egy hely, ahol majd az általánosból biztonságban járhatna haza.

2021. márc. 14. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nádorváros, Adyváros (ahogy írtam, a Bán Aladár kivételével) Révfalu, Szabadhegy, Marcalváros, Kismegyer, Viziváros, Bácsa Vagy a környező települések közül bármelyik.
2021. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!