Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hányadik emeleten vennétek...

Hányadik emeleten vennétek lakást lakótelepen, panelban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Földszint
I. emelet
II. emelet
III. emelet
IV. emelet
V. emelet
VI. emelet
VII. emelet
VIII. emelet
IX. emelet
47 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
49%
Kizárólag csakis a 7. Emelet. A 6 az még szar a 8 meg már szar. 9-re nem költöznék oda csak idióták költöznek. 5-en meg ott lakik márti néni minden egyes panelházban és szemmel tart. Továbbá utálom a karfiolt és a tejfölt
2021. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
84%
Én az első 3 emeletre maximum. Nem szeretek liftezni, illetve 3 emeletet még bőven meg lehet tenni nap-mint-nap.
2021. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
28%

Ameddig nem gyakoriztam, semmilyen véleménnyel nem voltam a panelokról, de az itt olvasottak alapján nem hiszem, hogy valaha lakótelepi panelbe költöznék.


De a kérdésre megpróbálok válaszolni.

Vagy a földszintre, vagy a zárószintre.

2021. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
35%
2-3 a legjobb
2021. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Éltem már tégla társasházban, 10 emeletes csepeli panel 6. emeletén. Jelenleg egy háromemeletes panel 2. emeletén lakom, és szerintem ez a legjobb! Szerencsére nyugis, csöndes utcácskéban van.

A földszint nekem nem lenne elég nyugis, a legfelső pedig túl forró nyáron, és elhanyagolt épületeknél ki van téve a gyakori beázásoknak.

2021. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 L.. István ***** válasza:
52%
2-4 vagy a legfelső, ott mászkálnak a legkevesebben, csak azért.
2021. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Földszintre semmiképpen. VIII. emeleten lakom, szeretem a nagy ablakokat és a szép kilátást. A földszinti lakásokon folyton be van húzva a függöny, hogy ne láthassanak be idegenek a lakásba. Ami persze érthető, de én nem tudom elképzelni, hogy így éljek. Több mint 20 éve lakok itt, de elenyésző azon esetek száma, mikor liftprobléma miatt fel kellett gyalogolni. A nagyszüleim IX. emeleten laknak nagyon régóta, nekik se kellett még lépcsőzni.
2021. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Földszinten semmiképp, de lehetőleg az elsőn sem, oda is rosszabb esetben be tudnak mászni az ablakon, hacsak nincs lerácsozva. Továbbá a legalsó szintekre száll le minden por a felsőbb emeletekről.

A 2.-tól kezdve gyakorlatilag bármelyik megfelelne a legfelső szint alatti emeletig, legfölül meg az esetleges beázás miatt nem lenne jó, de még azt is hamarabb választanám, mint a földszintet, vagy az első emeletet.

(Udvarral rendelkező társasházaknál természetesen bármelyik szint megfelel, jelenleg olyanban lakunk az elsőn, itt még jobb is a felsőbb szinteknél, mert nincs lift. Persze a kérdés a panel volt, ezért ezt csak mellékesen írtam.)

2021. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
50%
max a 3.ig ahová gyalog simán felmegyek..1.vagy fsz.nem...de feljebb sem szivesen.
2021. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
59%
A legtetején mert jó a kilátás.
2021. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!