Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigethalmon miért van ennyi...

Szigethalmon miért van ennyi eladó sorházi lakás? Van valami rejtett hibájuk, rossz a közönség?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyikre gondolsz? Van egy rossz típusház, amiből anno nagyon sok eladó volt. Nem tudom ez még mindig jellemző-e.

Alapjáraton Szigethalomról menekülnek az ingázó emberek, mert botrányos a közlekedése. Brutálisan túlnépesedett a sziget az infrastruktúra pedig egyáltalán nem fejlődött hozzá. Ha ott helyben dolgozol még elboldogulsz valahogy, de én azt is megbánom, hogy megszülettem, ha munkaidő után arrafelé veszem az irányt.

2021. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2021. márc. 17. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Fú, ez például szerintem tipikusan olyan, amiből menekül az ember. Osztatlan közös, egymás szájában. Elég egy rossz szomszéd...
2021. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek 2 éve 16-ért sem kellettek már a kutyának sem.
2021. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. márc. 18. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek a Fejes-féle házak. Mi csak így hívjuk, mert anno mi is ilyet akartunk (a 2000-es évek elején), de szerencsére más építette a milyenket. Ezek fel lettek húzva hiper gyorsasággal anno egy ugyanolyan típus szerint és nagyon hamar kiütköztek a hibái pár év alatt. Olcsóbban veszed többet költesz rá típusú házak.
2021. jún. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2021. jún. 18. 20:53
 8/8 természetes inteligencia válasza:
szerintem az a fő baj hogy van egy lakásod és mind a két oldaladon lakik 1-1 család akiket akaratlanul is hallasz a gipszkarton válaszfal miatt
2023. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!