Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten korrekt áron...

Pszicho88 kérdése:

Budapesten korrekt áron dolgozó költöztető cégeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy asztali pc és ruha, konyhai eszközök egyik albérletből a másikba cipeléséhez keresnék egy korrekt költöztető céget. Ismertek ilyet Budapesten? Mi számít korrekt árnak 10 km -es távon belül kéne szállítani? Nincs sok cuccom, Bútorom és háztartási gépeim sincsenek.



Köszönöm.



2021. márc. 20. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
felkoltoztet.hu
2021. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. márc. 20. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcson dolgozik egy baratunk: tobbfele kocsijuk van. Akar nagy teherauto is!! Nagyon erosek. Plusz3630negynyolvan het kilencvennyolc negyvennegy
2021. márc. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak számítógép plusz amit leírtál, szerintem egy taxi is elég....
2021. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4-es hozzászólónak is. Azért egy taxi tele lenne vele, a csomagtartó és az összes ülés is. Sok a ruha, ágyneműk, konyhai dolgok, edények, tisztálkodási szerek, és ugye a géphez 2 nagy JBL stúdió monitor.
2021. márc. 22. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a felköltöztet.hu kerek 100-ért 40 km-rel odébb költöztetett egy komplett 3 szobás lakást (ágyak, gardróbok, könyvespolcok, fagyasztó, hűtő, tv-k) és iszonyú mennyiségű dobozt meg zsákot, fel az első emeletre, lift nélkül. Jó sok munkaóra volt benne. Szóval a te kis lomjaidat biztosan minimal áron átviszik bárhova.
2021. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is, max 15-20 ból ki kell hogy jöjjek. Azért kérdeztem rá, mert még sosem vettem igénybe költöztető céget és nem akarom, hogy átverjenek, esetleg valami irreális összeget mondjanak.
2021. márc. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!