Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A költöztetőcégek mennyiért...

A költöztetőcégek mennyiért dolgoznak Budapesten belül? és mennyi időt vesz ez igénybe?

Figyelt kérdés
2 szobás zuglói kecóból kell majd Rákoscsabára kiköltöztetni. Megbízható költöztetők számát elkérném.

2015. ápr. 26. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy így vagy úgy, de durván 30 lesz a vége.
2015. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha előre bedobozolsz, becsomagolsz ill. szétszedsz és leszerelsz mindent, az teljesen más, mint ha a költöztetőktől várnád az összecsomagolást, leszerelést is. Nem a szobaszám számít, hanem az alapterület, mert az a benne levő cuccok mennyiségével közvetlenebb arányban van. Neked előre meg kell becsülnöd, hogy hány emberre ill. mekkora kocsira lesz szükség. Az sem mindegy, hogy földszint vagy emelet, ahonnan és ahová kell költözni, valamint emelet esetén a lift megléte vagy hiánya. Kis alapterület és kevés cucc esetén kijöhetsz 100 ezer alatt, több holminál felette.
2015. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én januárban költöztem külföldről Budapestre, a Frankó költöztetőcéggel. Nagyon profik voltak, egy hét sem volt már amikor felhívtam őket, de pikpakk mindent elintéztek, az embereik udvariasak, normálisak, vigyáztak a holmijainkra, én jó szívvel tudom ajánlani őket.
2015. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én őket tudom ajánlani. Zuglóból költöztünk Kistarcsára 2 hónapja, ők költöztettek. A 30-35 nagyjából reális is.

[link]

2015. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is Zuglóból fogunk Csömörre :)
2015. ápr. 28. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Csömörre költöztök, az nem Budapesten belül, hanem már Bp-vidék viszonylat. Ugyanúgy mint nálunk volt. Az egy kicsit drágább lesz, nagyjából 50 körülire kell számítani.
2015. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia,


én a mayerteherrel költöztem, van egy kis összefoglaló az oldalukon:


[link]

2017. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!