Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hamarosan Győrbe fogok költözn...

Hamarosan Győrbe fogok költözni. Egyik ismerősöm Városrétet és Vízivárost javasolta nekem, mint fiatalos környékeket. Csendesebb helyet keresek, nem panelos részt. Mi a véleményetek róluk? Még melyik városrészeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabadhegy is jó, igazából szerintem nincs olyan nagyon rossz környék, Újváros is kezd kitisztulni. Azt is vedd számításba, hogy elég drágák az ingatlanok itt-ott
2021. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jók ezek. Szabadhegy is jó, Révfalu talán mégjobb.
2021. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Győrben már nincsenek olyan rossz környékek, Újváros, Adyváros, Marcal I egy két utcát leszámítva teljesen családbarát. Egyedül a belvárosba nem költöznék, mert zsúfolt, nincs parkoló, nincs bolt, sok a csöves. A fele le is van zárva az autósok elől, így sok szaki nem is vállal ott munkát, mert macera a behajtási (kauciót kell fizetni, stb).

Csöndes rész Nádorváros, Szabadhegy, Révfalu

2021. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nádorváros, Szabadhegy jelenleg ahol nyugodt részek vannak. Nekem volt pl Révfaluban is lakásom, de eladtam, mert kezd egy modern lakótelepre hasonlítani miután tucatszám nőnek ki az újabb kártyavárak. Először kinőtt egy paneltenger végig az utcában, most kezdik ugyanezt a szomszéd utcában is, amerre a lakás nézett. Eddig zöld terület volt, majd lesheti az újabb 200 lakásos dzsumbujt aki ott fog lakni :-D A garázsért, de még egy felszíni autóbeállóért is véres harc folyik, tőlem is hárman meg akarták venni a garázst. Autók egymás hegyén-hátán.
2021. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!