Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy 60nm panelt aminek a...

Egy 60nm panelt aminek a piaci értéke 27-30 M.ft mennyiért lehet megvenni az önkormányzattól amennyiben bérlő vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben adják már el. Imerősöm kb 1 éve annyiért vehette volna meg majdnem mint amennyit ért. Én se akartam elhinni.
2021. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Piaci áron!Miért is adnák olcsóbban mint ami az ára?Annak a világnak vége hogy olcsón lehet lakást venni az önkormányzattól!Esetleg olcsóbban tudod megvenni ha nagyon levan lakva,de az se biztos!Főleg panelt ami még biztos hogy min 50 évig állni fog!
2021. márc. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Miért adnák piaci ár alatt? Nem akarok senkinek a zsebében túrkálni, de aki egy 30 milliós ingatlant vásárol, az ne is kapjon az önkormányzattól szociális alapon kedvezményt.
2021. márc. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az 1-es válaszoló voltam, aki azt írta majdnem annyi volt, mint a piaci ára. Kerek 20 millióért adták volna és az egy jó ár, akkor kb 22-23 milliót ért. viszont látom hogy sokan 5-6 misiért árulják a bérleti jogot így már jobban megérte volna ha eladja valakinek és vesz egy saját ingatlant, feltéve ha van annyi pénze. Persze 1 év alatt annyit ment az értéke, már itt is annyit ér mint amennyit megadtál a kérdésedben. Most nem tudom mennyiért adnák el.
2021. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!