Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha valaki panelben hangosan...

Ha valaki panelben hangosan hallgat zenét mélyhang kiemeléssel azt mennyire hallják mások?

Figyelt kérdés
És tégla egyéb házakban?

2021. márc. 29. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
ne hallgasson
2021. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 alletta ***** válasza:
92%
mintha nála szólna, legalábbis a szomszédok. örülök, hogy családi házban lakom.
2021. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hallják. Nálunk legalábbis a normálnál picivel hangosabb tv is átszűrődött, az ilyen diszkózó szomszédoktól meg rengett a csillár kb.

Fülhallgatóval könnyebb hangosan zenét hallgatni a szomszédok zavarása nélkül.

2021. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyet. Kertes házban sem. Hacsak nincs buli, mégis mi a frásznak kell egy zenét bömböltetni, amire rajtad kívül senki sem kíváncsi? Se anyád, se apád, a szomszédok pláne. Ha egyedül hallgatsz zenét, miért bírod bedugni a fülest? Te hallgathatod a zenét, másnak meg nyugta van.
2021. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*miért nem bírod akart lenni
2021. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

A panelben lakók mindig megsértődnek, ha valaki a "panelproli" kifejezést használja.

Ti mit használnátok arra, aki senkire sincsen tekintettel és ilyen tuf-tuf "zenét" (vagy inkább zajt) ordíttat és három háztömbbel odébb is mozognak a basszusától a bútorok?!

2021. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hallgass ilyet. Undorító ha önzésből öt- hat család életét zavarod.
2021. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neked meg a magas hangod lenne kiemelve...
2021. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
...ha valaki cserében jól t.kön rúgna!
2021. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno panelben volt ilyen "zenész" szomszédom. Kb. 10-szer szóltam neki, kezdve a "legyen szíves"-el, zárva a " kapcsold már ki azt a sz..t"-al. Nem érdekelte. Az sem, hogy legalább 6-8 ember szólt neki rajtam kívül. Úgy lett csend és nyugalom, hogy lecsaptuk a villanyóráját. Amikor jött hőzöngeni, kis híján őt is. Viszont akkor már megértette a kusslegyen kérést.
2021. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!