Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen utcaszinti lakásban lakni?

Milyen utcaszinti lakásban lakni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elsőn lakok de nekem ez is túl alacsony. Belátni hozzánk simán lentről.
2021. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, utcára néz-e, vagy udvarra, vagy nagy kertre. Út közelében van, vagy messze. Hangárnyékban van-e vagy nagy forgalomra néz... esetleg iskolaudvarra...

Teljesen más életvitelt jelent mindegyik verzió.

Nkünk egy nagy kertre néző csendes madácsicsergős lakásunk van a Keletinél, egy kis forgalmú utcától kb. 90 méterre és előtte még házak vannak az utca és a kert közt.

2021. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1: Ja és előttünk nagy bokrok vannak, nem látni be.

Még a szúnyogháló miatt se lehetne belátni még nyitott ablaknál se.

2021. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én láttam több olyat, ami utcafronti, tehát nincs előtte gyakorlatilag semmi. El se tudom képzelni, hogy lehet olyanban lakni.
2021. márc. 31. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Például a régi kertvárosi házaknak szokott sok ablaka utcafrontra nézni de úgy, hogy kinézel az ablakon és 1 méterre van tőled az aki elmegy az ablak előtt. Nekem sem szimpatikus.
2021. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utcafronti jó de 1. emelettől. A legjobb ha parkra vagy kerte néz.


Mondjuk aki a keletivel jön mint madárcsicsergés az nyilván troll. Borzalmas az a rész.


Amúgy nagyon kevés kerti tájolású lakás van, tehát egy hátsó parkra vagy parkolóra nézőt kell keresni én ilyet vettem most. A legjobb alternatíva. Esetleg zsákutcára néző jó most.


Emeletes házban 2-3 emeletek a legjobbak.

2021. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Szar, en laktam mar igy, mert muszaj volt, az ablak az utcara nezett.

Mindig tele volt szemettel a parkany, sokan ott ordibaltak az ablaknal, kinyitni se lehetett igazabol rendesen, kulonben zaj volt es habar volt fuggony, de ugy ereztem, hogy meg a bugyimba is belatnak.

Soha tobbet, es a foldszint se jott be, telen megfagytunk.

2021. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: Egy másik topicban egy 2. emeleti lakást vettél, egy harmadikban pedig egy olyan kertes házat, amit csak egyszer néztél meg, mert már kívülről is jó régen alaposan megnézted sokszor.


Viszont nekünk tényleg van a Keletinél egy nagy kertű társasházban lakásunk, kb, 800 nm a kert fákkal, bokrokkal, madarakkal, és éppen oda néz a lakás egy aranyesőbokorra, ami folyton benő az ablakon és a lakásból kihajolva vágom le az ágait, és épp eladó. Tehát ha valakinek ilyen kell, írjon.

2021. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6: Sőt, még vadállatok is élnek a keletinél: [link]
2021. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!