Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a 10. emeleten, vagy...

Milyen a 10. emeleten, vagy annál magasabb szinten lévő lakásban lakni?

Figyelt kérdés

Mivel másabb egy legalább 10. emeleti lakás, mint egy első vagy a vagy második emeleti?

És milyen a 15., vagy 20. emeleten lakni?



2021. márc. 4. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Viharban érzed, hogy mozog a ház.
2021. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyolcadikon laktam eddig, ott nem volt semmi extra.
2021. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
tovább tart amíg felér a lift
2021. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van előnye és hátránya is. Télen a felszálló meleg miatt jobb a komfortérzet,ha a felső szinten lakik valaki. Tisztább is a levegő és talán több fény is jön a lakásba. Viszont ha véletlenül elromlik a lift,akkor marad a lépcsőzés.

Én korábban egy irodaház 16.emeletén dolgoztam és nagy különbséget nem éreztem,mintha az ötödiken lettem volna.

2021. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a szívás ha elromlik a lift
2021. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
15 emeleten laktam legfelül. Nem lehet érezni , hogy mozog ha vihar van. Semmi extra. Talán annyi, hogy felttünk már senki nem lakott mert a tető volt. 1 gond van csak ha egyszerre romlott el mindkét lift. Akkor lehetett gyalogolni felfelé. Én szerettem olyan magasan lakni
2021. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Harmincnegyediken lakok. Semmi extra. Viharban sem mozog. Öt lift van. Egy mindig müködik. A kilátás szép.
2021. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyolcadikon laktam. Semmi extra nem volt, én is csak a liftet tudom említeni. Ráfért már a felújítás, hetente egyszer legalább elromlott, és ha működött is, akkor is olyan hangokat adott ki, hogy féltem, mikor ragadok be. Így sokszor lépcsőztem inkább. A ház nem mozgott viharban, semmi ilyesmit nem vettem észre, és az utcáról is ugyanúgy felhallatszott minden.
2021. márc. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Tetötérben lakva számíts beázásra.
2021. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha gyűjtővezérlésű a lift akkor nagyobb eséllyel fog megállni a lentebbi szinteken, ha ott is épp be akarnak szállni, és pont akkor akarnak többen is be szállni amikor nagyon sietnél.
2021. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!