Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan.comon csak nekem...

Ingatlan.comon csak nekem bunkó viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Felraktam egy ingatlant eladni. Egyelőre eladni. És írt valaki, de csak annyit : "Fotót kérek"


Se egy jó napot kívánok, se semmi.

Ennek nem fogok válaszolni. Szóval azért egy alap tisztelet.



2021. ápr. 4. 19:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy a leírásban is megadtam.
2021. ápr. 4. 20:43
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát akkor mért nem hirdetsz még? Ha nincs keret a képgalériát előfizetni, akkor kérj tőle mail-címet és küldd a képeket!
2021. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Van rá keret, ne ezen lovagoljatok. 😂 Erre az egy házra van 5 vevőjelölt és még egyáltalán nem biztos, hogy nekünk adják el. Amit meg eladok az egy szép lakás, lesz rá vevő. Csak mind azonnal költözni akar. Az meg nem fog menni. Egyébként sem akarom egy sutyerák parasztnak eladni, mert jó a lakóközösség. Feleslegesen nem akarok a semmire 12ezret kifizetni, ha a vétel nem jön össze.
2021. ápr. 4. 21:00
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tedd addig inaktív állapotba a hirdetésed, amíg nem akarjátok ténylegesen eladni. Minél tovább van fenn egy hirdetés, ráadásul jelenleg félgőzzel, annál jobban rontjátok a saját esélyeiteket az eladásra.
2021. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

"" nekem az első gondolatom ilyenkor, hogy nincs pénze a kedves hirdetőnek"


Ez vevő esetén probléma, az eladónak nem pénze, hanem ingatlana kell legyen."


Szerintem meg legyen pénze az eladónak is. Ilyen emberrel nem szeretnék üzletelni. Mindig van csontváz a szekrényben, kifizetetlen rezsiszámlák, közösköltség, de tegyük fel, hogy nincs elmaradása az eladónak. Akkor volt pénze a karbantartásokra vagy majd nálam fog szétesni az ingatlanja?

2021. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Itt most mi a kérdés?
2021. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te vagy az élő bizonyíték atta, hogy az az eladó, aki nem rak fel fotot, komolytalan, nem is akar eladni. Ez kiderült a kommentjeidből.
2021. ápr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

.. és még ő van megsértődve -)


Amúgy igen, tényleg nem udvarias azt írni, hogy "fotót kérek".

2021. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
Igy most már én is értem mi ez a sok fotó nélküli hirdetés. Nyilvan húzós 12ezer/hó, de ebben az esetben ők akkor vagy a "nem sürgős csak megszellőztetem" vagy a smucig eladók.
2021. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos nálam ez az igazi sz@rrágás, amikor valaki közel 40 millióért árul ingatlant, de nem szán 12000 forintot (vagy többszörösét, ha sokáog hirdeti) a képek feltöltésére. Pont emiatt az ilyen hirdetések nálam azonnal kiesnek, és ahogy olvasgattam, az emberek többségénél szintén. Mert az ilyen eladók mindig problémásak később is...

Becsüld meg, aki egyáltalán fotót kért, legalább egymásra találtatok stílus alapján.

2021. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!