Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen egy tetőtéri lakásban...

Milyen egy tetőtéri lakásban élni?

Figyelt kérdés
Előnyei, hátrányai?

2021. ápr. 8. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg
2021. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Optimális esetben világos, viszont nyáron meleg, kell bele légkondi.

Meg egy bizonyos testmagasság fölött zavaró lehet, ha mondjuk a fal mellett alacsonyabb a belmagasság.

2021. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi manzard lakásban élünk, felettünk van ugyan padlás, de minden helyiségben vannak ferde falak. Viszonylag kicsik az ablakok és mivel a tető (eresz) az ablakok felett közel 1 méterre kiugrik, ezért nem túlzottan világos. A ferde falak miatt a belső berendezés elhelyezése szinte adottnak tekinthető, a ferde falakon nagyon nehéz pl. festményt elhelyezni. Ha az ablak tetőszékben van elhelyezve, akkor a függöny felrakása is sajátságosan lehetséges. Nyáron valóban meleg, tehát légkondicionáló berendezés beszerelése szükséges lehet (nálunk van).
2021. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron meleg, ha normálisan le van szigetelve nem probléma, légkondi ma már szerintem ne m tetőtéri lakásba is alap, én legalábbis nyáron meghalok nélküle. A legnagyobb baj szerintem hogy ha esik az eső akkor rohadt hangos.
2021. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mennyire jo a szigeteles es, hogy mekkora a lakas ... az enyem 7,5m belmagassagu volt, ket szintet is ki tudtam alakitani benne. Imadtam ott elni.
2021. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron borzalmas.

Azon kívül egész jó, bár kreatívnak kell lenni a berendezésnél, mert alacsonyabb bútorok férnek el csak a falnál.

2021. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlag magyar társasházi tetőtéri lakás kb. az emberi tűrőképesség határát jelenti. Ez alól csak a koporsófödémes fajták a kivételek, de abból kevés van.

A tetőtéri lakásokat én a lista végére tenném.

2021. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!