Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik budapesti lakótelepen...

Melyik budapesti lakótelepen éltek és hányadik emeleten ? Mi tetszik benne és mi nem ? Előnyök ,érvek ellenérvek ,hátrányok? Szomszédok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Óbudán, valahol az első és harmadik emelt között, ahogy te is, kedves kérdező (illetve fogsz, ha jól tudom nemsokára).

Eddig nyugis volt, de úgy hallottam, valami Rolpen is itt fog lakni a környéken, előre aggódom, mert elég problémásnak tűnik az ürge, szinte naponta ír ki róla kérdést a gyk-ra.

2021. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kispesti lakótelepen élek a 2-on. Tele van játszótérrel,sok kis parkosított résszel. Szószerint minden gyalogos távolságra van. 2 pláza, metró, a létező összes bolt. Ami hátránya, hogy 10 emeletesben vagyunk s nem egy 4 emeletesben. Szomszédok jófejek, néha van egy-egy felújítás,ami zajos, de ezzel jár. Sok a gyerekes család, a pandémia előtt naponta bandáztunk. Érv mellette/ ellene? Szerintem döntse el mindenki maga. Ez is egy lakótelep a millióból, de én imádom a kényelmét, a metró gyalog 5 perc, onnan max 15-20 perc alatt a Deák téren vagyok. Biztonságos, viszonylag jól karbantartott, néha látok 1-1 csövest az egyik parkban de hamar elpucolják őket. Hátránya talán az, hogy nincs olyan igazán nagyvolumenű fejlesztés a kerületben.
2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs sok c-vitamin Kispesten?
2021. ápr. 9. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Kevesebben vannak, mint Óbudán.
2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Egyáltalán nem több, mint máshol. Természetesen nem "mentes" és itt is lehet látni, de nem tudom miből gondolod, hogy sok lenne. Nem mondom, hogy egy I. vagy épp XII. kerületben ne lennének kevesebben, de egyáltalán nem látni többet, mint Budapesten általában. Teljesen biztonságosnak érzem, engem még soha nem ért atrocitás ezzel kapcsolatban, késő este sem.
2021. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Kelenföld, 9., legfelső emelet. Semmi olyan rosszat nem tudok róla mondani, ami helyspecifikus. Normális környék, normális emberek, szomszédok rendben vannak, nulla áthallás. Jó állapotú ház. Csak olyan hátránya van, ami nem helyspecifikus (nincs garázs és hasonlók) De te úgyis azt akarod hallani, hogy Óbuda a király, Újbuda meg sz/r
2021. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 Újbuda,ami nem szar :), és nem cserélném el az 1. emeleti /Kelenföld/ lakásomat egy óbudaira...
2021. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!