Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Emeletes házban mennyire...

Emeletes házban mennyire zavaró a felső szomszéd a többihez képest?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért költözöm mindig (2x konkrétan) legfelső emeletre. Engem nagyon zavar a bútortologatas és ha hallom ahogy lépkednek a lakásban.


Viszont rengeteg embert ez nem zavar. Lehet hogy csak én vagyok idegileg gyenge 😂

2021. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm a legfelső emeleten lakik, de ott az alattalévő lakót is simán hallani, ha kicsit nagyobb hanggal vannak.
2021. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyet nem értek: aki fölött laknak, miért mondja minden esetben, hogy a feje fölött TOLOGATJÁK A BÚTORT? Az ilyenek feje fölött mindig festenek, mindig rendezik át a szobát? Tény, hogy soknak a székek lábai nincsenek megfelelően "hangtompítva", pedig elég lenne egy üzletben kapható filcdarab vagy gumi (esetleg bőr) odaerősítve. Hogy idővel lekopik? Nem sokba kerül egyik sem és ki kell cserélni. Éveket azért kibír.

Sok függ attól, hogy ki lakik fölötted: ha egy idős házaspár, vagy egyedül élő ember, akkor csendesebb az élet fölötted. Gyerekeknél zajosabb.

2021. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy hangos család tök mindegy melyik oldalaldon van, az áthallatszik. Az egyik szomszédunkba pl. 2 gyerekes albérlő költözött nem rég. A gyerekek úgy üvöltenek állandóan, mintha nyúznák őket. Ha felettünk laknának is pont ilyen zavaró lenne.

De most pl. a másik szomszédunk csörög valamit a konyhaszekrényében... mintha a mi szekrényünkben matatna. :D

Laktam olyan helyen, ahol az alsó szomszéd volt eszméletlenül hangos. Olyan eddig nem volt, hogy a felső zavart volna, de gyorsan le is kopogom, mert árulják a felettünk lévő lakást.

Összességében, ha nem állandó ordibálásról, dübögésről, vagy felújításról van szó, akkor engem csupán az élettel járó zajok nem zavarnak. Pl. most, hogy a szomszéd matat a szekrényében durván... hát istenem. Aki társasházban lakik, az dolgozza fel, hogy élnek körülötte.

2021. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudni kell, hogy aki panaszkodik a fölötte lakókra, alighanem rá is panaszkodik az alatta lakó, hacsak nem földszinti a lakása. Az viszont hideg lehet, mert vagy tároló, vagy szemétledobó vagy garázs stb. van alatta.
2021. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A felső szomszéd nagyon sok kellemetlenséget tud okozni.
2021. máj. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!