Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debreceni vagyok és van egy...

Kovács zoltánnn kérdése:

Debreceni vagyok és van egy panelem amit majd elakarok adni. Kérdésem , hogy meddig várjak vele?

Figyelt kérdés
Debrecenben most nagyon kilőttek a panel árak. Tavaly egy 60 négyzetméteres panel 24-26 millió között ment. Mostmár 32-36 millió körül hírdetik őket. Szerintetek várjak még vagy két évet az eladással? Ismerősöm szerint 2-3 év múlva akár 50 milliót is érhetnek majd a panelok.

2021. ápr. 18. 10:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
2: Az érdekes. Mért megy ennyire Debrecen? Budapest most nem nagyon megy, akár 1-2 évig is kell hirdetni ennél szerényebb árakon.
2021. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
4: Mesélsz erről, kérlek?
2021. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

12. Nem akarok belemászni ebbe a parttalan vitába itt egyesekkel, mert rohadt nagy időpazarlás azokat győzködni bármiről, amit alapból elutasítanak, de nem tudják érvekkel alátámasztani...

És nem akarok Debrecennek sem reklámot csinálni: részint azért nem, mert nincs rászorulva, részint semmi érdekem nem fűződik hozzá!:)

A "befektető barátom" legelőször 6-7 éve vett lakást Debrecenben - mindenki teljesen hülyének nézte! Mára az a lakás garantáltan(!) megduplázta az árát! Mostanában sokat jár arrafelé; kérdeztük, hogy talán nem oda akar költözni, erre nagy titokzatosan: még az sincs kizárva...

Minden gazdasági újságot elolvas a neten is. Itt is láttam hivatkozni ezt a cikket, de nekem ő mutatta, és nem akartam eleinte elhinni, de mondta, hogy ő az eredetit olvasta a FT-on, és most hízik a mája...

[link]

Különben vannak itt jó elemzések okos emberektől, akik szintén oda vonzódnak - és persze a dunántúli lobby vonyít, mert most kezd kiesni a pixisből.

2021. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%

9- figyelj, "közgazdász":

a fél világon egy éve nincs igazi fogyasztás, jobb helyeken a pénzek hatalmas mértékben felhalmozódtak a lakosságnál.

Ha nyitás lesz, hatalmas felfutás lesz!

Különben sem a luxusmárkákat érinti leginkább a gazdasági visszaesés.

Ne aggódj - én sem aggódom...

A BMW épül, és épülni fog!

2021. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Tok mindegy, mikor adod el, látod, itt is mekkora a hit a lufiban:)
2021. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Azért a 32-36 Milla erős túlzás, oké hogy jó áron mennek el de a panelek között is nagy a szórás... Nekem tégla lakások lesz majd eladó 2 szobás a Dózsa György utcán, de én még várok az eladással :)
2021. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

Aki tud és megteheti az vár az eladással.

Aki tud és megteheti nem vár a vétellel.

2021. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
89%

Annyira örülök , hogy egy normális pártol sikerült lakást vennünk Debrecenben. Olyanoktól , akikkel nem szállt el a ló és nem ilyen 50 milliós emberkék voltak . Akik már azt sem tudják , hogyan machináljanak , kufárkodjanak az a amúgy is túlárazott paneljükkel .

Azért hol élünk .. álljon már meg a menet .

2021. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem “kenyérre” kell, akkor szerintem is tartsd még. De ne reménykedj irreális árnövekvésekben. Ami pedig a jelenlegi 32-36 millás hirdetéseket illeti..nos, hirdetni lehet annyiért, az már más tészta, hol el is adják-e...2-3 év múlva nyilván több lesz, ami most 20-on millióért eladó, de 50 millió azért elég irreális :) az inkább 8-10 éven belül lehetne annyi.
2021. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%

Bírom, hogy lepontozzátok azt, akinek debreceni ingatlanszakértő a párja, alias 19-es :)

Majd meglátjátok akkor a saját szemetekkel, amit írtam :D pussz

2021. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!