Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbányán milyen lakni,milyen...

Kőbányán milyen lakni,milyen környék?

Figyelt kérdés
Azt néztem,hogy alacsonyabbak a négyzetméterárak ,mint máshol Budapesten.

2021. ápr. 18. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Laposdűlőnek a Pongrác út - Kőbányai út - Gép utca által határolt részét ajánlom. Nyugodt, kertvárosias, rendes lakókkal, jó tömegközlekedési kapcsolatokkal, infrastruktúrával. Gyere el és nézz körül. A Hős utcát már kitakarították, annak a közelébe ha akarsz se tudnál költözni, mert a gettóként elhíresült tömböket kiürítették és lebontják.
2021. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A Fokos utcát nem ismerem. A többi szerintem teljesen rendben van. Óhegy park nagyon jó.
2021. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Gergely utca,Diósgyőri utca milyen?
2021. ápr. 20. 09:11
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

12: Te ismered egyáltalán KŐbányát? Vagy tudod, hogy pl. a Laposdűlő hol helyezkedik el???

Hogy írhatsz olyat, hogy ez teljesen rendben van????


Nemcsak a hírhedt Hős utca és környéke tartozik a L-dhöz, hanem a Salgótarjáni és a sínek között lévő MÁV telep is....

A kis putris házakkal...

2021. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
12. vagyok, mellette élek, a Kerepesi út-Hungária sarkánál idestova tizenöt éve. Gyakran sétálok arra, több napszakban is. Nekem tetszik, hogy sok a fa, parkos az egész. Jó, nem új házak, de pl. Pongrácz-telepen felújított ház is akad, és a MÁV-telep építészete hangulatos. Nem az angol királynő lakja ezeket a házakat nyilván, de nem láttam semmi rosszat és sosem ért atrocitás.
2021. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát akkor nagyon-nagyon más felfogásunk van a "hangulatos" környékről... :))))))
2021. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16. Lehet.

Szerintem olyan, mint egy falu. [link]

Mikor arra sétáltam, köszöntek a lakók és érdeklődtek, hova jövök. :D



Gergely utca: ott a Bosch, épülőben új ingatlanok. Nem rossz az sem.

2021. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17: jajjistenem, szinte tudtam, hogy ez elő fog itt kerülni! :-DDDD


Én odamentem, és a látvány köszönőviszonyban nem volt a lelkendezős mézeskalácsházakkal!

2021. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A mézeskalács valóban túlzás, falusias jelleg, kicsit Wekerletelep-hangulata van, de nem olyan elit. Ha Kőbányán élnék, akkor azért nem ezt választanám, hanem a Szent László teret vagy a már dicsért Óhegy parkot.
2021. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát a Wekerle ehhez képest San Francisco villanegyede! :-))))


OTt a Wesley sulija, ahová halmozottan hátrányos gyerekek járnak - a megfelelő családi háttérrel....


Lehet, hogy van egy-két átlagos helyzetű lakó ott, de a kertek, a házak állapotából, a felhalmozott lomokból kiindulva lecsúszott egzisztenciák túlnyomórészt...

2021. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!