Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék a Pillangó park?

Milyen környék a Pillangó park?

Figyelt kérdés

Szeretnék információt keresni a budapesti Pillangó parkról, Pillangó utcai lakótelepről.

Szeretnék itt lakást venni, egyetem alatt szeretnék itt lakni. Az érdekelne, hogy milyen itt a közbiztonság, a lakosság összetétele, milyen a közlekedés és a boltokkal való ellátottság. A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 7. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Jó sok pillangó van :D Viccet félre téve egy átlagos még ugy ahogy biztonsagos helynek mondható szerintem ;)
2021. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Asszem valamennyire rendbetették, de 2-3 éve meg problémás volt..


[link]

2021. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elfogadható szerintem. Közlekedés jó, vásárlási lehetőségek szuperek. A házak sima panelek, semmi extra. Vannak téglák is.
2021. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha van pillangó késed akkor jó környék amúgy botrány...
2021. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező: a biztonság eléggé szubjektív kérdés.... Nyilván nem ugyanolyan, mint egy budai villanegyedben...


Az üzletek vonatkozásában pedig elég ránézned a google maps-re.... A pici garázsboltok kivételével az összes látható rajta. Ott van pár lépésre a Fogarasin a nagy Tesco, és az Árkád pláza pedig egy metrómegállóra.

A közlekedés a 2-es metró miatt tökéletes.

2021. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baj nincs vele. Nyilván, a Pasarét vagy a Vár, vagy a Dunakorzó elegánsabb. Ez egy átlagos lakónegyed, átlagos panelekkel. De az adottságai jók, mert a közlekedés szuper, boltok mindenhol, egyetem közel (főleg a BGE). Egyébként Budapesten sehol nincs baj a közbiztonsággal, van pár gáz utca, de ott is inkább csak tömbök (pl. a hírhedt Hős utcában 2 darab ház), és azok sem erre vannak.
2021. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy nagyon rossz környékek közé ékelődött rész. Hiába jó maga a Pillangó park de a körülvevő részek botrányosak.

A közlekedés tényleg elsőosztályú de kb. ennyit tud.


Óbuda, Újbuda !

2021. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de mi botrányos? A Stadionok felé van pár szakadtabb utca. Az Örs felé meg vannak tégla lakótelepek, amik egész jók és egyáltalán nem olcsók...
2021. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Mellette lakom, a közlekedés nagyon jó: metrómegálló, troli. Parkot most megcsinálták, futópálya stb. Bolt több is van: tesco, lidl, jó éjjel-nappali, kínai büfé is jóféle. Gyanús elemeket én nem láttam. Kérdés az is, hol van pontosan a lakás, mert a Fogarasi út elég forgalmas.
2021. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

A rolphen állandóan fikázza az összes helyet, ami nem óbudai panel... Szóval hagyjatok figyelmen kívül, mert megszállotja a saját lyukának.

Rolphen! Húzd ki a nyelved a seggedből és légy erős: Nem Óbuda a legjobb hely Budapesten! Az ottani lakótelepek pedig nem hogy ugyanolyanok, mint az átlag, hanem még rosszabbak. A XIVben konkétan bárhol jobb, mint Óbudán...

2021. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!