Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a nyugisabb csendesebb...

Melyik a nyugisabb csendesebb környék?

Figyelt kérdés

Vidéki kisvárosból készülök felköltözni munka miatt.

Mindenképp valami kintibb kerületet preferálnék.

Amiket eddig néztem és nem horror az ára.

Óbuda váradi utca környéke.

Illetve a Budatétény, Budafok környék.

Nagytétényről rosszakat hallottam.

A munka egyébként az Infoparkban lesz.


2021. ápr. 21. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Én itt lakom a XXII. kerületben, Budatétényben. Bátran ajánlom, nagyon jó kis hely.


Amúgy Nagytétény nem "en bloc" rossz, inkább csak vannak kevésbé jó összetételű ;-) részei. Az ófalusi rész teljesen OK.

2021. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Milyen jellegű lakást keresel, mennyi pénzed van?


Az Infoparkhoz közvetlen buszjárat van Gazdagrét - Őrmező felől is, ezek is jónak számítanak. Vagy ez már túl drága lenne neked?

2021. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Eleinte albérlet, aztán ha tetszik a környék akkor saját lakás vagy éppen ház.
2021. ápr. 21. 11:48
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Közlekedés szempontjából kicsit jobb Budatétény felső része. Ahonnan a buszok pikk-pakk legurulnak a 4-es metró végállomásához.


sokszor dugó van a Budafoki úton, tehát a 133-as, 33-as stb. buszok közlekedése akadozhat - ha a Dunához közelebb lesz a lakás, és inkább "alul" közlekednél. De ezek a járatok közvetlen elérést biztosítanak az infóparkhoz.

2021. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

A Váradi utca nem túl jó, úgysem 1-es villamossal fogsz körbejárni, mert az elviselhetetlen, tele agresszív drogossal és cigóval.

XXII. sokkal jobb környék, és hamarabb el is jutsz az info parkba, mint a III.-ból.

A XI. kerületet ajánlanám amúgy én is. Én Őrmezőn lakok, igazából a Bartók Béla úti villamosgarázs környéke a leggettóbb rész a kerületben, de a pesti oldalhoz képest még az is szanatórium.

2021. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ár miatt nézegetnél kifelé lévő lakásokat, vagy inkább a zöld környezet miatt?
2021. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

és mi az az albérlet ár amiért már érdemes élőben is megnézni? Mivel gondolom ha valami olcsóbb az nem ok nélkül az.

Igazából, hogy panel vagy tégla teljesen mindegy nekem, csak normális környék legyen.

Egyedül vagyok, de azért olyan 30 nm csak jó lenne nem kalitkában szeretnék élni.

Nyilván ha van egy pici erkély az csak plusz, de ez nyilván nem feltétel.

2021. ápr. 21. 12:09
 8/18 A kérdező kommentje:
Inkább a csendesebb környék miatt, mivel nem nagyon vagyok oda a zsúfolt nagyvárosi életért. :D
2021. ápr. 21. 12:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
1-2 voltam: sajnos a bérleti díjakról nincs túl sok infóm, de szerintem érdemes megnézned a Rózsakerti lakótelepet. Négyemeletes panelek, de elég kulturált házak, és szellős elrendezés. Talán nem annyira drága.... de tényleg nnincs konkrét infóm...
2021. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Váradi utca a jó. Nem értem miért szólják le.

Bevásárlási lehetőségek, rendelőintézet és tökéletes közlekedés, fonódó villamos + hév + 1-es villamos és 3 féle buszjárat is jár arra.

Többnyire nyugdíjasok lakják, kultúrált visszafogott környék.


Budatétény és Nagytétényi is falusias kevésbé ellátott. A III-nak saját kórháza van.


Tehát egyértelműen a Váradi utca.

2021. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!