Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a nyugisabb csendesebb...

Melyik a nyugisabb csendesebb környék?

Figyelt kérdés

Vidéki kisvárosból készülök felköltözni munka miatt.

Mindenképp valami kintibb kerületet preferálnék.

Amiket eddig néztem és nem horror az ára.

Óbuda váradi utca környéke.

Illetve a Budatétény, Budafok környék.

Nagytétényről rosszakat hallottam.

A munka egyébként az Infoparkban lesz.


2021. ápr. 21. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10: csak éppen fényévekre van az infoparktól.... Átbumlizhatja egész budapestet... .
2021. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: home office van mindenhol
2021. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12: bakker _most_...


De lakást nem 1-2 évre vesz az ember...

2021. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Albérletbe költözik, de amúgy azt sem egy két évre nézed.
2021. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy én megnézném az arany jános utcai lakótelepet is. Kiesik kicsit, de elég zöld. A Campona-val szemben van egy rózsakert és amögött egy lakótelep, nekem az is tetszik, de azt annyira nem ismerem.


Esetleg csepelen lehet érdemes nézni valamiket, ha talâlsz jó környéket, mert ott is vannak zöld területek és végülis a hév egész gyorsan benn van.


Ami nekem még tetszett, a feneketlen tó környékén vannak régi építésű tégla társasházak, elég nagy saját kerttel, de mondjuk elég drágák is. De csnedes, közel van és zöld is.

2021. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Megnézegetem őket! Ha esetleg van még bármi ötletetek azt is szivesen fogadom, illetve, hogy a parkolás mennyire problémás? Mennyire szoktak zsúfoltak lenni ezek a lakótelepi parkolók?
2021. ápr. 21. 16:32
 17/18 anonim ***** válasza:

A parkolás budapesten mindig problémás, leginkább az infoparknál az. Szerintem inkább ùgy nézz, hogy tudj tömegközlekedni, heti 1x meg valahogy megoldod, ha hétvégén hazamennél.


+1 ötlet: bikáspark környéke, ha talâlsz lakást.


Az arany jános utcai lakóatelepen, amùgy 10-ből kb. 8x van a ház előtt parkoló 20 méteren belül, de 1x 100 méter, 1x meg le kell menni a ház túloldalára. A covid óta ilyen rossz, nem tudom, hogy csak nem járnak el az emberek, vagy több autót is vettek. Az elsőnél meg fog oldódni a helyzet a korlátozások feloldásával, a második peches.

2021. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elméletileg, van évi pár ezer forintért saját parkoló rész szóval a munkahelyi parkolás nem lesz gond.
2021. ápr. 21. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!