Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » József Attila lakótelepről...

József Attila lakótelepről vélemények?

Figyelt kérdés
Elég szép lakásokat láttam elég kedvező áron. Mi az oka? Nem túl jó környék?
2021. ápr. 28. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Menj el, nezd meg a lakast ami tetszik, aztan meglatod. Setalgass egy picit a kornyeken is szerintem pluszban.

Regen talan jo volt, de en nem elnek ott, az fix.

Persze ez is egyeni, biztos van olyan, aki szeret ott lakni.

2021. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én ott lakom, az utóbbi időben tényleg lecsúszott kicsit, de azért még élhető. A metrómegállók környékén elég sok a zűrős arc, bennebb azért szerintem aránylag rendben van. De az a biztos, ha elmész és kicsit körülnézel kik laknak ott a közelben, mennyire tetszik neked.
2021. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem egy rózsadombi lakópark, egy teljesen átlagos panellakótelep.
2021. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én nem ismerem de sokat olvastam róla.


Maga a József Attila lakótelep nagyon jó módon épült meg, szellős, parkos, csendes és jók a tömegközlekedési kapcsolatai.

Ezek a pozitívumok. Egyébként a házak is jók ( nem panel a legtöbb hanem tégla szerintem ).


Ami negatív az a környék. Az Ecseri úti metrómegálló egy drogtanya, egy bűnöző rész és azon kell átmenni. Ha az ember autóval jár még csak csak de sajnos nagyon rossz környékek veszik körül. Emiatt olcsóbb egy fokkal, pedig mint mondtam jó helyen van, csak zűrös környékek ölelik körül.


Kelenföld erre a legjobb példa. Nem egy szép lakótelep, sűrű, sok a panel, sok a sötétkonyha, a levegő sem túl jó, de közelben van a gellért hegy, a duna, előkelő agglomeráció ( Törökbálint, Budaörs ) és a másik irányba az ország legdrágább kerülete a XII. ahol a vezető is él. Tehát nívó veszi körül pedig maga a lakótelep lepukkant lenne, de a környezete nagyon emeli színvonalát.


Sajnos a hely mindig a legfontosabb.


Ezért van, hogy Csepel kb. 20-25 millió, Kelenföld pedig 30-35 millió, tehát 10 milliós különbség van a két kerület között...

2021. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az Ecseri metrómegálló környéke nem jó, a Pöttyös utca sem. Az 5 szintes részek jobbak, a 10-esek kevésbé. Minél távolabb vagy az Üllői úttól és a 10 emeletesektől, annál jobb.
2021. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
5-ös: ergo ami körbeveszi az botrány. MEgéri? Kérdem én.
2021. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%
Én nem laknék ott, hiába zöld övezet. A közbiztonság sem olyan jó, az ecseri út környéke nagyon gázos. Egy barátnőm el is menekült onnan, mert már este nem mert haza menni.
2021. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!