Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A József Attila lakótelepen...

A József Attila lakótelepen miért vannak ennyire lent az árak?

Figyelt kérdés

Jó, persze amúgy ennek örülni kell.



Sok, átlagos, 50-60 nm lakás van 20 millió körül, máshol simán 30-at is elkérnek, akár lift nélküli, konvis lakásokért is.



Pedig nemcsak panel van / nemcsak paneleket láttam.

Nem ez Bp egyik legjobb lakótelepe kitűnő adottságokkal?

Jó, egyszer eléri a metrófelújítás, de...


2018. márc. 4. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Azt ki mondta neked, hogy ez Bp egyik legjobb lakótelepe??? (Szerintem sehol nincs pl a budaiakhoz képest pl)
2018. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Amit ismerek budaiak, minimum egy szintben vagy a JA, ha nem ezerszer jobb.


Zöld, virágos, kedves, családokkal, kocogó emberekkel. Tiszta.

2018. márc. 4. 19:13
 3/18 A kérdező kommentje:
Máshol 60 nm 40 millió, pedig nem egy rózsadomb és még 2 főúthoz is közel van, boltellátottság pedig nem olyan jó.
2018. márc. 5. 12:30
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyik legleprább lakótelep, jellemzően kis belmagasságú és iszonyatosan lelakott állapotú lakásokkal.

Az épületek közművezetékei öregek, rossz minőségűek.

Az a lakótelep a hagyományos építési módról paneles építési módra átállás időszakában készült, még kisérleteztek az anyagokkal, eljárásokkal.

2018. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne, megtaláltam, a cikknek már csak az intertet-archivumban lévő verziója elérhető:

[link] [link]

2018. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bocs, Ne=Na akart lenni
2018. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Engem pl a kis belmagasság nem zavar, a közművezetékek pedig elöregednek sajnos.

A lakás is lelakott lesz, sejtésem szerint egy-egy nem kifejezetten menő, de mégis túlértékelt és semmiben se extrajó budai konvis lakótelepi lakásnál is.


Bár ha alapvetően sajnos rossz minőségű anyagokból épült a JA ltp az szomorú, rettentő hangulatos, zöld, nincsenek egymás szájában a házak, jó a közbiztonsága (ahol nekem pl a kocsifeltörés, -lopás, lakásbetörés is számít, nemcsak a romák látványa).

Sok ismerősöm lakik amúgy ott.

Annyira virágos amúgy, hogy nem mindennapi ez. A tisztasága se.

2018. márc. 5. 18:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél ott, ha ennyire bele vagy zúgva. (Nekem eszembe nem jutna.) Ennyi.
2018. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mi a gond vele? Már nem a lakásokkal, hanem a környékkel.


Amúgy jelen esetben ez most csak kíváncsiság.

2018. márc. 5. 18:51
 10/18 A kérdező kommentje:

A lakásállapotokról szóló cikket nem tudtam megnyitni, szerintem rájöttem, hogy kellene, de mégis bénázok még nomeg telefonról vagyok.



Maga a környék tényleg érdekelne, meg ha valaki később rátalál erre a kérdésre, neki segítség is lehetne.

Meg Buda miért lenne jobb? Egy budafoki, óbudai, albertfalvi, kelenföldi lakótelep miben jobb? Itt se csak panel lakótelepek vannak ugye.

Jó, Gazdagrét hegy, szép a kilátás és az a környék tényleg "tisztább", a 12. kerület, Hegyvidék - hegyvidék (túl találó a neve a kerületnek :D), 2. bizonyos részei.

Tényleg szebbek és "jobb", kipucolódottabb környékek lehetnek, na de...

Egy Óbuda a Váradi utca környékén példának okáért. Nagyon hangulatos, kedves... De miben jobb szegény JA-nál, amely a városnegyed-bajnokságban is igen jól szerepelt?

2018. márc. 5. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!