Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért olyan olcsók a lakások...

Miért olyan olcsók a lakások Dunaújváros bizonyos részein? pl: Kertváros.. Konkrétan 6-8 millióért vannak lakások ez nekem furán olcsó valami bibinek kell lennie.

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 02:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Bármelyik városrészben lehet találni egy-két élhetetlen lyukat olcsóbban, attól még nem ez az átlagár a város egyetlen pontján sem.
2021. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kertváros, régebben francia-negyednek hívták, mert kint van a francban. Kalamár utca, erősen "C" terület, a legprolibb lepusztult 60-as években épült függőfolyosós háromszintes sorházak, szigeteletlen konvektoros kis alapterületű lakásokkal. Az egyik házban kb 10 éve a földszinti szinesfémes-drogos kiscsálád éjszaka leszerelte a kémények alumínium magasítóját amelyek huzatfokozónak voltak feltéve (a gázbojlerek voltak rákötve). A szolgáltató még aznap elzárta a gáz-főcsapot, ottmaradt az egész ház melegvíz, fűtés nélkül. Nekem kellett pótolni, kiszámoltuk, súlyban kapott a jómadár az egészért kb 30 ezret. Mivel a társasháznak egy kanyi megtakarítása sem volt, a fele banda hátralékos volt, fejenként 60 ezret kellett bedobniuk. Kb 2 hét alatt szedték össze, addig amíg össze nem jött a lé, a közös képviselő kérésére neki sem fogtunk a melónak. A tolvajbrigádnak is be kellett perkálni a 60 ezret, nagyon megérte, úgy lapítottak, hogy öröm volt nézni.
2021. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok arra a "kalamári".
2021. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem értem, két lakás van ebben az ársávban, ebből hogy szűrted le azt, hogy abban a két utcában kollektíven olcsóak a lakások, csak mert 1-1 van ennyiért?
2021. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azert, mert az egy nagyon rosszhiru kornyeknek szamit a varosban. Egy idoben Csikago neven futott, sok a kisebbsegi is, de ok mondjuk pont nem a balhesabbak kozul valok, csak valahogy ottmaradtak, gettosodott a kornyek. Ez igencsak lefele nyomja a lakasarakat. Mindig is fele annyiert mentek a lakasok azokban az utcakban, mint a varos tobbi reszen. Ez amugy szerintem el van tulozva, mert pl en ott siman atvagok akar ejszaka is, mig a romait nagyivben kerulom sotetedes utan.
dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!