Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol magánszemélyek hirdetik az ingatlanokat részletre való eladással?

Figyelt kérdés
Linkelnétek ha esetleg tudtok?

2021. máj. 19. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Magánszemély nem árul részletre. Hülye lenne. Nincs ilyen oldal. Aki részletre akar vásárolni, az elmegy egy bankhoz és hitelt vesz fel és a banknak fizeti a részleteket.
2021. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Több családtagom is vásárolt így ingatlant. Az illető nem tudta eladni ezért leraktak egy bizonyos összeget tegyük fel 2.000.000forintot és a maradékot részletre rendezték szerződéssel mindennel. Nem az volt a kérdésem van-e hanem hogy hol? Légyszi a kérdésre válaszoljatok. Ha pedig nem tudtok ne írjatok. Köszönöm
2021. máj. 19. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen oldal.
2021. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A Facebookon van ilyen csoport.

Ingatlanok részlet fizetéssel, vagy valami hasonló.

Olyan vidéki házakat adnak el így, ami amúgy eladhatatlanok.

2021. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Facebookon is találtam ilyen oldalt sőt még hirdetést is csak azok nekem nagyon messze lennének. És gondoltam ha már 2 ilyen oldalt találtam van több is. De akkor a nincs ilyen oldal már eleve megdőlt mert van. De azért nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2021. máj. 19. 14:35
 6/12 A kérdező kommentje:
14.34es kommentelő köszönöm szépen. Igen én is csak facen találtam sajnos eddig. Igen tudom a felújításra bőven rászorulnak. De még is csak szívesebben fordítanám azt a havi 150ezret a sajátomra mint albérletre.
2021. máj. 19. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
5. a facebookon belüli csoport nem egy oldal, hanem egy csoport. Te oldalt kérdeztél, olyan pedig nincs.
2021. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azért mert felújításra szorulnak, hanem a világ végén lévő elnéptelenedő, el cigányosodott falvakban ezek eladhatatlanok.

Eladható ingatlant senki nem ad részletre.

2021. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A Facebookon kívül nincs oldal/csoport (kinek mi tetszik), viszont ha valaki részletre is adja, az ingatlanportálokon levő hirdetésébe beleírja. Hogy ezeket ki tudd szűrni, a részletes keresőbe írd be, hogy részletre, részletfizetésre és ahol ezek a szavak szerepelnek, azokat kidobja.

De a Jófogáson te is adhatsz fel ingyen hirdetést, ahol leírod, hogy hol és milyen feltételekkel akarsz venni valamit.

2021. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
69%
#1 Tévedésben vagy. Vett és adott is így el ingatlant ismerősöm. Nem is egy. De jellemzően akkor működik.ha egyébként eladhatatlan helyen van.
2021. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!