Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van olyan akinek balatoni...

Van olyan akinek balatoni nyaralója van, de a Tiszántúlon lakik?

Figyelt kérdés
Mekkora problémát okoz a távolság, ha mondjuk Szegeden, vagy Nyíregyházán lakik valaki?

2021. máj. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gondot okoz, én el is adtam, mert nem volt jó így. Aztán vettem abból a pénzből egy 2-szer akkora nyaralót Abádszalókon.
2021. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Pest megyei vagyok, így még jó, mert 1 óra alatt lent vagyunk. Már régóta le akarunk menni a Nyíregyházi állatkertbe, de nem tudom a távolság miatt rávenni magam. Gondold el, a nyaralódba lemenni 3-4 óra lenne, ez rengeteg minden hétvégén és a dugókat nem is számoltam bele. Mi hétfőn-kedden járunk haza, de amikor vasárnap kellett, teljesen kivoltunk.
2021. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha csak havonta egyszer-kétszer megy le az ember a nyaralójába akkor se vállalható a távolság?
2021. máj. 27. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok. Nem járunk le havonta Balatonra a nyaralóba. Nem gond a távolság. Évente egyszer-kétszer hosszú hétvége, meg nyáron nyaralunk ott 3-4 hetet szabi függő. Társasház, nem az én gondom a kert gondozása. Mi lehet gond, van közösképviselő aki helyben lakik, van kulcsa.
2023. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!