Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrben, valamint környékén...

Győrben, valamint környékén melyek azok a helyek/települések/részek ahol 30 millioért már lehet viszonylag normális házat venni, de nem kell félni attól este, hogy szétszúrkálnak?

Figyelt kérdés
Komolyabbra fordítva a szót, olyan helyek ahol a kollektíva értelmes/kultúrált emberekből áll.

2021. jún. 9. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég normális Győr s környéke.Sziget városrészt kerüld el.Meg ami látványosan olcsóbb,azt is.Annak oka van.

Nem mondok települést,városrészt se,amit ajánlanék,mert számos tényezőtől függ.Mihez legyen közel,mivel közlekedsz ,mennyire fontos a közlekedés,a dugók elkerülése stb.Mennyi időt szánsz utazásra,ingázásra.Melyik részen van a munkahelyed.Sok olyan infó,amelyek befolyással lehetnek a választásodra.Meg még vannak olyan dolgok,amelyek alap dolgok,hogy ne egy buktatót vásárolj. És egyébként mindenhol élnek idióta emberek,úgyhogy sajnos kifoghatsz hülye szomszédokat is.Szerencse is kell hozzá.

2021. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor kiegészíteném a kérdésem annyival, hogy melyek azok amiket mindenképp kerüljek? Szigetet írtad, esetleg valaki tud még hasonlót ?
2021. jún. 9. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziget városrésznek is csak egy részét kell kerülni. Sehol nem kell szúrkálástól félni, csak bizonyos helyeken kellemetlen szomszédoktól.

Házat keresel, vagy lakás is jó? Mert házat Győrben ennyiért nem tudsz venni, csak Győr környéki településeken.

2021. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

30-ból nem tudsz házat venni, Még a lepukkant családi házakat is 40-50ért dobálják errefelé. Csak lakást jöhet ki ennyiből. 20-25-ből is tudsz venni egy korrekt panellakást egy korrekt paneltelepen.

Amit kerülni kell: Sziget egy része, Belváros, Bán aladár utca környéke, meg én Adyvárosba sem költöznék szívesen.

2021. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

30-ért nincs Győrben ház, telekáron a bontandó házak is 40-50 körül vannak.

Környéken van Győrújfalu, Győrzámoly, Gyirmót, Vámosszabadi, amik kezdenek kiépülni és modernizálódni falu révén, és a bűnőzési ráta is alacsony. De itt is 40-et mondanék egy családi házra, mivel ha lepukkant is, még rá kell költeni sokszor. 26-27-ért én anno találtam Gyirmóton, plusz egy 10-esért lakható lett volna, ha azt választom.

2021. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat, azért ez amúgy valahol nagyon elszomorít, hogy lepukkant szarokat 30-40 közt árúlnak, 100-150 ezer dollarból már Los angelesben veszel házat, jó lehet ott sem a beverly hillsen, sőt szar helyen, de össze sem lehet hasonlitani az ottani fizetéseket és üzemanyag/kaja árakat az ittenivel.
2021. jún. 10. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
kereslet kínálat én 1 hét alatt eladtam a győri lakásom pedig baromi drágán hirdettem
2021. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a külföldi árakat. Győrnél maradva, a 100 km-re lévő Nezsiderben/Neusiedl 250 Millió Ft egy új, normális, átlagos ház kis telken.
2021. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!