Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécs környékén melyik kisebb...

Pécs környékén melyik kisebb településre érdemes kiköltözni?

Figyelt kérdés
Mondjuk 30 km-es körzetben.
2021. jún. 28. 09:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk Siklós?
2021. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi pénzed van. Kozármisleny, Keszü nagyon jó, de drága. Hosszúhetény, Gyód, Szalánta, Pogány, Pellérd ami még nem rossz szerintem.
2021. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Kozármisleny irdatlan drága, simán Pécs belvárosi árakon mennek az ingatlanok. Amit néztünk az ilyen akóparkszerűség volt, de az nem volt szimpatikus.

Keszün lakik az egyik kollégám. Az szimpatikus, csak épp ott nincs semmi épkézláb ház. Vagy öreg présház van a szőlőhegyen, vagy néha akad egy-két 100 milliós ház.

Árban olyan 40 millió kp környéke. Ha nagyon jó az ajánlat akkor valahogy meg tudjuk még toldani. Nem kell hogy nagy hodály legyen, kis ház, lakás is megfelel. A lényeg, hogy ne valami özönvíz előtti düledező viskó legyen a szőlőhegyen. Ha nem kertes ház, hanem lakás (mint pl Kozármislenyben, ez elől sem zárkóznának el) akkor fontos, hogy legyen hozzá garázs, ne az utcán kelljen parkolni, mint pl Mislenyben.

Az eddigieket köszönöm. Egyéb ötlet?

2021. júl. 4. 12:35
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Vokány? Nem nézted? Vagy esetleg Újpetre? SztLőrinc?(bár ott nem tom mennyi a kisebbség)
2021. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Erről a Vokányról nem is hallottam, pedig itt élek évtizedek óta. Megnézem.
2021. júl. 9. 14:43
 6/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg :) Sok sikert!
2021. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
58%
Erre a részére az országnak nem érdemes költözni, eléggé lehangoló, főleg Pécs.. városközpont lepukkant, tele hajléktalan és “szia uram” személyekkel...
2021. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
58%
Keresetek alacsonyak.. Bár attól függ, ha elmész a Harmanba 3-4 műszak 200 felett, cserébe életed nincsen, mert 12 óra. Máshol 2 műszak 8 óra 160000 Max, egy műszak 120 nal többet ne is almodj
2021. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#7!

Köszönöm, de nem ezt kérdeztem. 18 év Budapest után, 2 éve költöztem vissza. Nekem Pécs egy felüdülés, sokkal élhetőbb Budapesthez képest.

Fizetés tekintetében többet keresek most, mint amennyit Budapesten kaptam. Nem gyári munkás vagyok.

Jelenleg Pécs uránvárosi városrészében (azon belül Kovácstelep) lakom, de pont az nem tetszik, hogy a szomszéd a szánkban van. Nagyon zsúfolt a környék, pár méterre vannak egymástól a házak, kicsi a kert, 3-4 m a ház körül és slussz. Pont ezért szeretnék inkább Pécs melletti településre kiköltözni.

Az pedig, hogy az ország mely részére érdemes költözni, hol mennyi a fizetés, teljesen hidegen vagy. Én itt élek, itt van a munkám, itt van a családom, barátaim. Tehát messzebbre nem szeretnék költözni, de azért köszönöm.

2021. júl. 18. 14:16
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi most talaltunk hazat Egerágon,de ment ismeros Szemelybe is. Mislenybe szerettem volna,mert kozelebb van es minden van,de sajnos el kellett engedni az arak miatt.
2021. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!