Kezdőoldal » Utazás » Európa » A nyáron Róma és Nápoly közt...

Redbull007 kérdése:

A nyáron Róma és Nápoly közt levő településre utazunk autóval. Egyik nap szeretnénk megnézni Rómát. Meddig érdemes autóval menni? Valaki tud konkrét megbízható parkoló helyet ajánlani, jó tovább utazási lehetőségekkel?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Egy nap alatt nagyjából semmit sem lehet látni Rómából.

2. A Róma város turisztikai honlapja tartalmaz parkolási térképet. Ezen túl keresel egy tömegközlekedési honlapot (javaslom a metrót, a többi rettenetesen bonyolult) és megnézed azt is, majd keresel egy parkolót, aminek a közelében van metró. Ingyenességre ne nagyon számíts, és minél beljebb mész, annál többe jön.

2017. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van vonat vagy busz közvetlen Rómába, azzal jobban jártok. Egy nap pedig semmire nem elég...
2017. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Időközben olvasgattam és arra jutottam, hogy a legkzelebbi metró állomásig autóval, utána csakis metróval. Nem tudom jó ötlet-e egy bevásárlóközponthoz beparkolni és onnan gyalog a metróig. Vagy ott is vannak őrzött külvárosi parkolók korrekt áron? Mint Pesten a P+R?
2017. ápr. 26. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!