Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van értelme Magyarországon...

Van értelme Magyarországon házat vennem ,ha külföldön dolgozom? Egyelőre nem élnék ott végleg, mert a magyar fizetés kevés.

Figyelt kérdés
Hitelt ebből a fizetésből lrydnam csak fizetni, de itt albérletben élek ami szintén fizetnivaló. Azért ott nézek házat, mert itt drágábbak és 35 leszek , így is 10-20 év a törlesztő. Félresikerült párkapcsolatok után nem vágyom közös házra senkivel.
2021. júl. 7. 07:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen veszel ahol biztos kitudod adni akkor végig gondolandó. Ha netán annyiért ki lehetne biztosan adni mint a törlesztő akkor el fizetgeti a bérlő helyetted addig is míg haza jössz.
2021. júl. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hétvégén ott lennék meg ünnepkor.

Itt drágák nagyon ,ami tetszene. Ezen a környéken amúgy se szeretnék hosszú távon élni. Túl hideg nekem és gyümölcs se terem. Felesleges a kert.

2021. júl. 8. 08:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne!Sosem tudhatod mikor alakul úgy hogy haza jösz!Kiadod albérletbe és egy biztos jövedelem!
2021. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Albérletbe nem adnám ki ,ha hetente vagy kéthetente járnék oda. Ahol néztem, kb 2-2.5 óra innen az a környék.
2021. júl. 9. 08:02
 15/15 anonim válasza:

Mindenféleképpen van értelme!

Én is külföldön dolgozom(német nyelvterület),de ott a legutolsó putri tanyát a világ végén min. kettővel is "aranyárban" mérik... Egy életen át eladósítani magad hitellel megintcsak nem túl jó buli.

2022. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!