Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Panel lakást szeretnénk venni...

Kovacsildiko62 kérdése:

Panel lakást szeretnénk venni Budapesten, vidékiek vagyunk. Ár alapján a III. IV. X. XV. XVI. XVII. XIV. XX. kerületekben keresgélünk. Elsősorban biztonságos, csendes környéket keresünk. Helyismerettel rendelkezők véleményét szívesen meghallgatnám?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Én a IV.-kerben laktam és a Kaput tudom ajánlani, de csak emeletes házban, a földszintes izéket kerüld.

A központ is jó.

A 15 feletti kerületek szerintem már nagyon kint vannak.

Amúgy a 3 a legjobb, de csak ha nem Békásmegyer.

2021. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
III., IV., XIV.
2021. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem a XVIII.Lakatos lakótelep a legjobb, de az tényleg kint van nagyon. Bár semmivel kijjebb közlekedésileg, mint a III, mert onnan bejutni tragikus, a XVIII-hoz meg ott a metró.
2021. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Azért a belső Óbudát ne említsük már a XVIII kb bármelyik részével együtt. Hévvel 10 perc a Batthyány. 1-es villamos keresztül szeli, nem beszélve a fonódó villamosokról.
2021. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
XVI. kerületben lakom, hév vonalon akadnak bőven lakótelepek. Csendes kertvárosi, zöld kerület, tömegközlekedés kiváló, örs vezér tere felé 5 percenként jön busz vagy hév. Örstől pedig bárhová eljutsz.
2021. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

#4

A belső Óbuda neked az Óbuda-Városközpont 1968–1976-ban épült lepusztult lakótelepet jelenti? Ahol felállították Budapest építészeti rekordját: egy 180 lakásos házat 29 nap alatt szereltek össze. Még a békásmegyeri is korszerűbb valamivel, pedig az is a lepra csúcspontja.

Hát valóban nincs egy szinten a Lakatossal, de szerencsére nem is te akarsz odaköltözni.

2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

6-os


A Lajos utcában lakok (a csendesebb északi részén). Ha ez lepusztult, akkor kíváncsi lennék milyen a szipi-szupi lakótelep. Az itteni panelek szigeteltek (minimális hitelből!), a linóleumot évekkel ezelőtt lecserélték járólapra, faberakásos liftek (amiket rendszeresen karbantartanak), felújított márványok, már többedjére a házunk nyerte el (vagy legalábbis dobogós vol) a virágosabb előkert címet, stb.


Hogy mikor, mennyi idő alatt készült el, az semmit nem jelent.

2021. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Sőt, a háznak saját honlapja van (amit folyamatosan frissen tartanak) és elektronikusan vezetik a közös költségeket is.
2021. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a 3. és 22. kerülettel kapcsolatban van tapasztalatom, szerintem mindkettő jó, a 22.-ben a hegyen - pl. Arany János utcai lakótelep - érdemes nézelődni. (A 22.-t nem írtad, pedig szerintem olcsóbb picit, mint óbuda, ha azonos kategóriás ingatlant hasonlítasz).
2021. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit több pénzem lett volna én is Lakatos-Lakótelepet néztem volna. Azok nem panelek, hanem csúszózsalus épületek. Élhető elrendezéssel.


Esetleg érdemes lehet a XIX. kerület (Kispest) felé is nézelődni. Ady Endre út, Europark felé.

2021. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!