Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol vennél...

Magyarországon hol vennél lakást? Tudsz ajánlani valami jó helyen? (Ami biztonságos) Linkeket is el fogadok. Milyen lakást ajálanál,pl melyik a jobb? Tégla építésű? Melyik fűtés az igazi?

Figyelt kérdés

Maximum 12-13m Ft-ért,az sem lenne gond ha kevesebb az ára.

1,5-2 szobás,erkélyes + 1-2 szinten felül azért jó volna ha lenne lift.


Teljesen mindegy az ország mely részén van,aránylag biztonságos és élhető hely legyen.



2021. júl. 9. 07:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
7. Vagyok. Ez relatív, hogy kinek mi a normális, de hogy konkrétummal szolgáljak, Pécsett a Kertvárosban egy 2 szobás jó állapotú, kulturált, hőszigetelt lakás 9-10 millió volt 4 éve, ma ugyanott hasonló lakás 16, de inkább 17 millió. Sajnos, amíg a befektetőket nem adóztatja meg a jelenlegi regnáló kormány, addig sajnos hiába reménykedsz, ennyiért nem fogsz találni, sajnos nem ez a cél, anno szüleim önkormányzati lakást béreltek, ami később már a sajátjuk lett. Ma mi van? Külföldi tőkéseknek landol a pénzünk.
2021. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kompromisszumot kötsz, némi kényelmet feláldozva, s falura költözöl, kertes házba.
2021. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ország észak-nyugati részében. Max. vennék még fel hitelt. Ha választhatok akkor tégla és ha lehet, akkor gáz fűtés vagy beszerelnék egy újabb rendszerű spitklímát amivel lehet fűteni.

Ha befektetésnek kéne, akkor Budapesten annak ellenére hogy a legdrágább. Vagy Győrben, ott még elviselhetőbbek az árak.

2021. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Sopron , Mosonmagyaróvár , Győr , Budapest. Szóval lényegében Gyms megye városiasabb részei az osztrák közelségben vagy Budapest. Máshol nem vennék.
2021. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De persze ezeken a helyeken ennyiért sajnos nem tudsz venni.
2021. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az M3-as vonalán vennék kelet felé haladva. Nyilván nagy a szórás, szét kell nézni, de olcsóbb, mint a nyugati országrészek és ugyanúgy eléred Budapestet. Kompromisszum persze kell ennyi pénzzel, de vannak falvak, amelyekben nem élnek romák és kapsz ennyi pénzért házat, a pálya pedig 5 perc, esetleg a városok maradnak. Hatvan, Gyöngyös, stb.
2021. júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz pl gazdálkodni, én is elgondolkoznék a falun, van egy YouTuber srác, aki Baja mellett lakik, abszolút nem egy roma telep, rendezett alföldi falu, igencsak alacsony ingatlanárakkal. Én jártam arrafelé, ezekben a falvakban még létezik összetartás is, ezt városokban nem kapod meg. De nem tudom, hogy mi a végzettséged, tanárként pl mindenhol a garantált bérminimumot kapja az ember, így jóval szélesebb körben tud mozogni ilyen téren.
2021. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!