Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik városba érdemes költözni?

Melyik városba érdemes költözni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 02:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
31%
9-esnek fogalma nincsen arról, hogy miről szól a jövő... DSC még atommagkutató intézet... Könyörgöm hol voltál az elmúlt 2 évben???? Hát ha SSC meg az MTA a "jövő" akkor kijelenthetjük, hogy Budapest már megjárta a jövőt ... Egyetemekről meg kár is vitatkozni. Magyarországon BME és SOTE egyértelműen viszi az európai színvonalat a vidékiek közül a szegedinek van néhány irányban kiemelkedő teljesítménye.
2021. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

Budapest más kategória, ezt már megbeszéltük: minden oda ment az utóbbi 50 évben (és előtte is), úgyhogy ideje már a vidékkel valamit kezdeni!

11 -minden bizonnyal képben vagy az ATOMKI kutatásaival, annak eredményeivel...

Ja, nem; csak hülyeségeket makogsz!

2021. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
21%

"Budapest más kategória, ezt már megbeszéltük"


Nem, nem beszéltük meg. Én egy kérdést látok, ahol az a kérdés, hogy hova érdemes költözni. Az, hogy te órát zenész Debrecenről, és az egyik EL kutatói hálózat intézetet lengeted, mint valami bizonyítékot arra, hogy " nézzétek, itt az atomki, ide kell jönni" Finoman szólva nevetséges.


Amúgy igen, mesélj már az atomki eredményeiről, hátha többen mennek Debrecenbe mert van egy politikailag szelektív alapkutatóintézet a városban...

2021. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
61%

13: te szerencsétlen idióta!

Olvasd el a hozzászólásokat; nem veled beszéltük meg, mert téged csak most evett ide a fene, azzal a suttyó stílusoddal!

Olyanokról nyilatkozol, amihez teljesen sötét vagy, és azt hiszed, hogy jól informált okos-gyerek vagy...

Tapló vagy, de nem tehetsz róla: Isten nem mindenkit lát el kellő mennyiségű agyszövettel.

Így jártál.

2021. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
48%

Szóval ti Debrecenben ezt a stílust képviselik? Hát mit mondjak.... mindjárt kedvet kap az ember, hogy azonnal költözzön:)


Persze, nem csalódtam. Racionális magyarázatot nem vártam...a válaszod a bizonyíték, hogy nem csak a Magyarországon zajló kutatásokkal nem vagy tisztába, hanem egy jó nagy adag sértettséggel fűtött taplóság is van benned.

Attól, hogy Debrecen szeretne lenni a jövő városa és egyben az új főváros is, nem jelenti azt, hogy érdemesebb oda költözni...több dolog miatt is, de N megyek bele, mert a tények neked túl makacsok lennének....

2021. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
82%

15 - Elég világosan látszik, hogy értelmezési zavaraid vannak: én NEM vagyok debreceni!!! (de még lehetek)

Ennyit rólad.

2021. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
17%

Jaja, tudom, a szomszédos faluból vagy. Látom sikerült megragadni a lényeget. XD


Ennyit rólad.

2021. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%

Brugge - Belgium :-D


Boldog bárhol lehetsz, tehát mindegy. Fővárosiként éltem több helyen, de ide húz a szívem.

Az egyéni élethelyzet nagyban befolyásolja a választást. Amennyiben konkrétabb választ szeretnél kapni kedves kérdező, úgy igen sok mindent meg kellene osztanod itt az életedről, helyzetedről, elképzeléseidről, prioritásaidról.

2021. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

DEBRECEN!

Az ideiglenes kormányok is oda költöztek - leginkább!

2021. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
75%
Debrecen jó hely, itt èlek, de messze van mindentől. Nyugati határ, Balaton, több mint 2 óra Bp.
2021. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!