Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy ki tudjak...

Mi kell ahhoz hogy ki tudjak költözni Londonba vagy Amerikába vagy valami ilyesmi külföldi országba/városba? Mennyi pénz? Milyen fokú nyelvtudás? És hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Most szakácsnak tanulok. A családomtól különösebb anyagi támogatásra nem számíthatok, szóval mindent magamnak kell megteremtenem
2021. márc. 30. 13:56
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
95%
Hát mondjuk attól biztosan sokkal nagyobb önállóság meg életrevalóság mint amit ebben a kerdesben felmutatsz.......
2021. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha mar nem tudsz semmilyen nyelvet, legyen Ausztria. Akkor meg gyalog is hazajohetsz, ha nem ugy alakul.
2021. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a hasznos válaszokat, igazán kedvesek vagytok... manapság mindenhol csak ilyenekkel van tele a net
2021. márc. 30. 16:08
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
95%
Tudod,szoktuk itt mondani,hogy egy értelmes válaszhoz először egy értelmeset kellene kérdezni........es a legtöbbször nem is a gyk-ra kiírt kérdéssel kellene kezdeni,mint pl esetedben sem,hanem mondjuk egy google kereséssel.Hidd el sokkal előréb lennél....es akkor nem kellene feleslegesen ilyen végtelenül ostoba,jól láthatóan bármiféle tájékozottságot mellőző,hulla amatőr bohóc kérdést kiírnod.....amihez hasonlokkal ráadásul már tele van az utazás topic!
2021. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem
2021. márc. 30. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már most ennyire bizonytalan vagy és azt se tudod, hogy ezt az egészet eszik-e vagy isszák, hanyagold ezt a költözés dolgot.

Előbb gondolj ki egy értelmes tervet figyelembe véve a lehetőségeidet.

2021. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd nem tudom mit vársz tőlünk, benyögöd hogy elmennél bárhova külföldre, de se nyelvtudás, se kezdőtőke vagy semmi, de mi találjuk ki neked, szervezzük meg, papírozzuk le, mert biztos nincs jobb dolgunk?! minden fenn van az interneten, tessék utánaolvasni, megszervezni, és specifikált kérdésekkel visszajönni (bár én két éve 19 évesen gyk nélkül is nagyon szépen összeszedtem és dokumentáltam az egészet, megélhetési költség becslésektől a bevándorlási hivatal minden szükséges dokumentumáig, és nem igazán értem mi az olyan nehéz benne)
2021. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BeefEater ***** válasza:

Londonhoz: [link]

USA-t nem tudom, sosem akartam ott élni.

2021. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!