Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest - Kőbánya - Tárna...

Budapest - Kőbánya - Tárna utca biztonságos hely?

Figyelt kérdés

Több lakáshiredetést találtam, ahol viszonylag olcsón, szép felújított Tárna utcai lakásokat hiredtnek. Tudom, nem Rózsadomb, ipari környezetben van, és a Hős utcaiak egy részét ide kötöztették... Viszont közel van a belvároshoz, az Őrs 10 percre van busszal.A videókon, lépeken kissé lepukkant, de egyébként lakható, patinás épületet látok. Van egyáltalán közért arra, vagy buszhoz vagy kötve? A lakókörnyezet milyen lehet?

Csak irodának való, vagy el lehet benne lakni? ( a drogosoktól, bűnözőktől tartok)



2021. júl. 26. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya-Óhegyen lakom. Messziről kerüld a Tárna utcai lakásokat!
2021. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi meg azért tettünk le Kőbányáról, mert Óhegyre is elfognak jutni sajnos :(
2021. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
2: Óhegy családiházas övezet, az emeletes pedig házakban nincsenek önkormányzati lakások. Venni nekik drága, bérbe meg nem adják ki nekik a lakásokat. Nem mondom, hogy nincsenek, de nem jellemzőek. A Liget-térnél, a Kőrösi Csoma úton és a Pongrácz utcában vannak inkább.
2021. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A Kőrösin lakom, nekem nem tűnik vészesnek.
2021. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, megnéztem a híres Tárna utcát. Komolyan mondom, egy szociológiai tanulmány.Gyárnegyed veszi körül. Egy korrekt, nagy tömbház, meg tetszik is építészetileg.Ha áttolnák a 11 kerületbe, 35 milliót érne egy lakás, de így... A legprolibb cigók szálltak ki a buszból, és masíroztak be köpködve, káromkodva. Ami a csúcs. Sehol egy közért. Kizarólag busszal lehet élelemhez jutni, de kétlem, az ott élő szegény paraknak lenne pénzük bérletre... A csóriknak meg cigiboltjuk sincs. Sehol egy lélek. Ami pozitív: jó a levegő. De amúgy nagyon para. Nem tudom, hogy gondolták: gyönyörűen felújított lakásokat adnak el. De így, a semmi közepén. Mi lesz, ha télen a hó miatt nincs busz? Hihetetlen, hogy ilyen létezik Magyarországon. Ugyan az Őrs 10 perc busszal, de ez sovány vígasz. A nyócker hozza képest Rózsadomb, ott legalabb van rendőrség. Aki a Tárnában él, szívesen meghallgatnám a tapsztalatairól.
2021. aug. 9. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egész Kőbánya rehabilitációra érdemes. Amúgy a potenciál ott van mert nagy kerület, sok nagy zöld résszel és mégis közel a belváros, de egy gyártelep volt és egy lezüllött környék, ez 40-80 év múlva már nem így lesz de most igen.
2021. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem trollkodásból de az, hogy az Örs 10 percre van nem tudom mennyire pozitív bárkinek is. Akkor inkább Újpest, bár demográfiailag az sem egy főnyeremény de messze kultúráltabbnak tűnik kőbányánál, abból amit eddig láttam.
2021. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1: Miért?
2021. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Mert a Hős utcai emberkéket költöztetik kifelé oda.
2021. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!