Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest Kőbánya biztonságos...

Budapest Kőbánya biztonságos hely? Giorgio Perlasca Kereskedelmi Suli?

Figyelt kérdés

Helló egy lány ismerősőm a kőbányában lévő Szakksuliba megy távobb tanulni itt a neve

Giorgio Perlasca Kereskedelmi,Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola.

Azt mondta féll egykicsit a sulitol tudnáktok írni tapasztalatokat,én biztattom hogy ne féljen.



2012. aug. 29. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az általános biztonsági szabályokat betartja, nem lesz semmi baja Kőbányán. Ahogyan azt bármely városban tenné.


Pl. A kihalt, sötét területeket éjszaka érdemes elkerülni, ahogyan éjszaka az üres utcán álldogáló vagy közeledő embercsoportokat is. Értékes tárgyak, ékszerek ne legyenek láthatóak. Csak a szükséges mennyiségű készpénz legyen nála. Éjjel jobb csoportosan közlekedni.


Ezek a világ minden részén, így Kőbányán is érvényes szabályok.

2012. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösszi a válasz!! :) Ö mondta hogy féll egy kicsit, és nem tudom hogy járnak oda cigányok vagy ilyen kötekedös diákok.
2012. aug. 29. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Magáról a suliról nem tudom, milyen a közeg. Mondjuk erről suliválasztás előtt jobb lett volna érdeklődni... (#1 voltam)
2012. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A sulit én sem ismerem, de hosszú éveken át a munkába járáskor abban a megállóban szálltam át a buszról a villamosra, ahol a suli van. Semmi baj nincs a környékkel.
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! :)
2012. aug. 31. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!