Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten (főként budai...

Budapesten (főként budai oldal) milyen új építésű lakóparkok vannak, melyekben szívesen élnétek/éltek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát sajnos én csupa olyat látok jártomban-keltemben, ami iszonyatosan zsúfolt, noch dazu gyorsforgalmi út közelében van...

Konkrétan a XI. kerület Szerémi, Budafoki, Kondorosi, Barázda, stb. környékén épülő lakótelepekről beszélek. Kb. dupla olyan sűrűségű, mint a 70-es években épült panel lakótelep a szemben lévő oldalon...


Csak a nevében "park".


Aztán vannak persze családiházas lakóparkok is, de azt meg megfizetni se tudod valszeg....

2021. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is a környékkel van bajom általában :( A Budai Walzer nagyon tetszik, de a pitsában van, a Budapart meg iszonyat zsúfolt, főleg a MOL miatt lesz is :(

Azért még reménykedem, hátha javasol valaki valami élhetőt :D

2021. júl. 30. 16:18
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

2: nagyon leszűkíted a teredet, ha szerinted a Walzer a "pitsában" van. Az már mai körülmények között abszolút belterület, budai belváros....



Pedig pont akartam ajánlani, hogy Budafokon - Budatétényben is nézegess, mert ott még találsz zöld környezetben csendes lakást. Nyilván messzebb van, több utazás - de cserébe nyugisabb környék.

2021. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazából azt csak arra értettem, hogy eléggé iparos rész, nincsenek szolgáltatások stb.

De szétnézünk arra is mindenképpen :)

2021. júl. 30. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4: ja, értem...


Hát igen, azok a lakóparkok tipikus "rozsdaövezeti" upcycling környék. Pár év múlva biztosan kialakul majd az infrastruktúra is, meg ovi, iskola, stb. - de sajnos a nagyforgalmú főútvonalak ottmaradnak......


Mekkora lakást keresnél?

2021. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg esetleg ezt:

[link]



Vagy van még kicsit beljebb, Őrmezőnél (4-es metró) a Metrodom... De az is elég batár nagy házak, és sűrű....

2021. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A Metrodomban sajnos elkeltek már azok a lakások, melyek még megfizethetők lettek volna, pedig nagyon tetszett az a projekt, viszont amit linkeltél, azt még nem ismertem, köszi. :)

Nappali+szoba amit keresek.

2021. júl. 30. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan lakópark, amiben szívesen élnék. Egy újépítésűből, főleg Újbudán, már kertesházat is lehet kapni.
2021. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Az ilyesféle pár hónap alatt felhúzott lakóparkok semmivel sem élhetőbbek, mint a szocreál paneldzsungelek, csak jobban néznek ki.
2021. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7: meg eszembe jutott a Péterhegyi lakópark Rózsavölgyben. Azt nezted már? Mondjuk elegge húzódik az átadás, de az jó környék... igaz, a villamos ott megy mellette..
2021. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!