Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten (főként budai...

Budapesten (főként budai oldal) milyen új építésű lakóparkok vannak, melyekben szívesen élnétek/éltek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Budaőrssel szomszédos a Madárhegy-i és a Hosszúrét-i lakópark. Nekem tetszenek az ottani házak. Az árakat nem tudom, de azt sem, hogy van-e még eladatlan. Sasad sem rossz.
2021. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Etele út mentén épülnek most új építésűek. Ott szívesen laknék.


Főleg most, hogy 4-es metró, Bikás park, villamosok, 7-es busz, minden is elérhető. Akár lakni akár kiadásra is jó lehet.


Mondjuk az tény, hogy új építésűek között is vannak borzalmas kialakítású, rossz lakások amikben semmivel nem jobb élni mint egy felújított panelban.

2021. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok mindenkinek a válaszért
2021. júl. 31. 10:36
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen.. az Etele ill vahot utcaiak azert jók mert a parkot tuti nem fogják beépiteni...ergo a kilatas, a zöld marad.
2021. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!