Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Jász-...

Mi a véleményetek Jász- Nagykun- Szolnok megyéről ingatlanvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés

Megéri hosszútávra (15-20+ év) Jász- Nagykun- Szolnok megyébe költözni?

Esetleg befektetésnek ingatlant vásárolni?

Szép megye? Van turizmusa?



2021. júl. 31. 14:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Alattyán lakossága kb 2 ezres kis község. Wikipédia szerint már annyi sem. Van itt kisebbség ,de sok gond nincs velük. Vannak itt települések,városok ahol rosszabb a helyzet velük kapcsolatban pl. jászladány. Az egy híres hely ilyen téren és rosszabbak is ott a romák. A megyéből ezt hallom,hogy ott iszonyat nem tudnak viselkedni. Alattyán Lakosai főleg mezőgazdasági őstermelésből élnek . Wikipédia ez is ,de szerintem igaz. Hát figyelj én a helyedben nyugati országrészbe mennék 1 fő ok miatt. Az ingatlanok drágák. Belinkelem én neked ,de 3 és fél millióért rom házat kapsz. Szétvertet. Ilyen árakból én elmennék nyugatra.
2021. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2021. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
kezdjük ott,hogy a 3 és fél milliósat már bontani kellene ,de én csak véleményt mondok . Nem eladni ! Olvasom,hogy miket kérdeztél még. Élhetőnek tartom e ? Háttt ez egy alvó községnek ,helynek lehet nevezni. Nincs semmi sem itt. Ha nekem lenne párom és tegyük fel internet sem lenne szerintem egész nap szexelnék vele mivel nem lehet semmit sem csinálni. A régi időkben is ezért volt ennyi gyerek mert nem tudták magukat lefoglalni :) Levágod a füvet ,elmész valamit csinálsz amiből meg tudsz élni ,de kb ennyi . Nekem van asztali pc-m . Hátránynak tartom azt,hogy sajnos nem értek hozzá és ha van valami baja akkor be kell tennem a kocsiba és utaznom kell vele,hogy újra legyen telepítve például. Pár km-re ismerős lakik szóval ez hátrány,hogy helyben senki nem ért hozzá. Utazni kell vele ,de megoldódik ez.
2021. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Szóval ilyen árakon vannak itt a házak amit látsz a linkeken. Én azt mondanám,hogy gyertek nyugati országrészek :) Lenne ennyim tutira ezt mondanám. Én meg a házat anyám,apám feje fölött nem adom el szóval nincs rá keretem ,de ha lenne ennyim tényleg nyugati országrészen vennék házat,lakást.
2021. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat segítettél, köszönöm a részletes válaszaidat! :)

Valóban meglepően drága hely Alattyán – pl. még Jászapátihoz képest is, pedig ott már több minden van, mivel járási székhely kisváros (de hát Apátinak megvan a maga rossz híre sajnos, főleg most)...

2021. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg Jászboldogházát, ott csak fehér népek laknak. Ritka az ilyen falu a megyében.
2021. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
Én az alattyáni író vagyok. Nem mond hülyeséget a 16-os. Én 1-szer találtam egy kiskutyát amit sikeresen örökbe tudtam adni egy Jászboldogházai huszonéves srácnak aki eljött hozzám .Megadtam a címem . Azt mondta,hogy mondta a szomszédjának,hogy hozza már el mert örökbe akar fogadni egy talált kiskutyát. Nem volt benne semmi sem csipp sem így hajléktalan kutya volt ő . Én meg nem vagyok olyan,hogy elmenjek az utcán egy állat mellett. Szóval azóta kiskönyve is van. Nem beszéltem vele azóta ,de normálisnak tűnt. A szomszéd aki elhozta mondta,hogy jó helye lesz mert szereti a gyerek a kutyákat. Én meg nem tudtam megtartani így is van 2 kutyám. Szóval remélem jól megvan a kutya ott. Egyebet nem tudok Boldogházáról írni.
2021. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Onnan tudom,hogy van könyve mert ismerem az állatorvost aki hozzám is szokott jönni !
2021. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Én Szolnok mellett lakom.

1:Szinte nincs semmi látható dolog turisztikai szempontból.

2:Fizetések a béka sejhajja alatt vannak...

3: Utak állapota általánosan rosszak.


Egy előny lett mostanság az pedig az M4, így Pest már időben "értelmes" távolságban van.


Én 20km-re lakom de ennél sokkal távolabb nem is érdemes lakni a megyeszékhelytől. El sem tudnám képzelni hogy pl 50re lakjam egy kis eldugott faluban.

Ide sajnos nem tolják a pénzt.


Itt csak leállni tudod az életed nem megélni. Ha ez szempont akkor ne itt keresgélj.


Befektetés már más tészta mert a lakások nem vészes az áruk, viszont 60-70 ezer környékén ki lehet adni

A kokeró mentes falvak viszont kezdenek drágák lenni. Egy általános állapotú kádár kocka simán van 15-20 milla. Itteni fizetésből már ez sem kevés!

2021. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem szep varos meg minden, itt a tiszta, de semmi nincsen. A szökőkút nem üzemel (biztos drága)😅

Az emberek hülék itt. Munka nincs, ha van, fekete

Nem valami segítőkészek az emberek se, lehet mashol is igy van.

Kötődöm a avslroshoz mert itt lakom itt nottem fel, itt vannak a rokonaim, de uyganakkor menekulnek innen.

Konkretan vagy min. 9x majdnem elgázoltak a zebrán zölden babakocsival, es gyalog is de azt nem szamolom... Ha utábuk szólsz még ők mutogatnak. Itt rengeteg a bunkó.

Terhesen nagy hassal mentem a kórházba busszal, igazabol erdekelt hogy leülök e, nem volt eszemben, tele volt a busz javareszt ferfiakkal. Szerinted atadta valamelyik a helyet? Meg sem kérdezték. Egy ácsorgó nő mondta nekem h mekkora büdös bunkó az összes.

Es hat tenyleg.

Ha összeesel siman elmennek melletted.


Ha teheted ne ide gyere.

2021. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!