Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik állás ez pontosan? (lent)

Melyik állás ez pontosan? (lent)

Figyelt kérdés

Ha a jövőben ingatlanok megvételével, felújításával majd eladásával szeretnék foglalkozni, az inkább az ingatlanos vagy a vállalkozói szakmába tartozik bele?


Tudom, elég hülye kérdés, de a neten sok helyen az ingatlanközvetítőt hozza fel, de ha jól tudom, ők egy adott cégnek dolgoznak és ők “csak” megmutatják az ingatlanokat, és egy bizonyos összeget kapnak csak ha az adott lakás/ház eladásra kerül.


Vagy esetleg ahhoz, amiről én beszélek, vállalkozást/céget kellene indítanom majd? (Tisztában vagyok vele, hogy elég nagy a verseny ezen a téren a cégeknek.)


Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2021. aug. 8. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában építési vállalkozók foglalkoznak ezzel, vagy nagy befektetők, akik építési vállalkozókat bíznak meg ingatlanok építésével.

Az építési vállalkozónak általában van saját marketingese/ingatlanosa, ügyvédje, hitelügyintézője, mindene, hogy egyben, csomagban tudjon mindent a potenciális vevő orra alá tolni. Együtt dolgoznak, segítik egymást.

2021. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ :)
2021. aug. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!