Milyen hely Ócsa?

Figyelt kérdés

Budapesten és környékén nagyon drága már minden. Ócsa viszont még olcsó. Sokkal olcsóbb, mint bármi más ilyen távolságra Budapesttől.

Eddig amiről le akartak beszélni: a Nefelejcs, Tulipán, Virág, Pipacs, Akácos utcák, mert állítólag nem valami jó rész és Alsópakony.

Kimentem körülnézni és láttam érdekes arcokat, nem volt túl bizalomgerjesztő.

Van, aki egész Ócsáról le akar beszélni.

Nektek mi a véleményetek? 4 fős család vagyunk, 30 millióból kellene kertes házat találnunk Budapest környékén. Egyedül Ócsán van ennyiért normálisnak kinéző, lakható, megfelelő méretű ház. Más helyeken még egy lepusztult közös udvaros disznóól is cirka itt kezdődik (ha van egyáltalán). Miért ennyire olcsó Ócsa? Ócsa ócska? Elsősorban az ottlakók véleménye érdekel.



#ingatlan #ingatlanvasarlas
2021. aug. 9. 11:49
 1/4 anonim válasza:
47%

Ócsa úgy, ahogy van felejtő.

Ócsaröcsöge - kisebbségi hangulat.

Qrvák, drogbandák, "színes mindennapok", mulatósdajdaj.

Inkább tegyél hozzá egy kicsit és nézzél valamit valami normálisabb városban.

2021. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Ócska.
2021. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az általad leírt utcák pont, hogy a jobbak közé tartoznak. Amit én kerülnék a helyedben, az az Üllői utca és a vasút által határolt dél-keleti háromszög (pl. Barackos, Őrház, Erdősor utcák). Ott elég, ha a vonatból kinézel, láthatod, hogy gettós rész.
2021. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
Ordenáré pusztulat Ócsa úgy, ahogy van. Ócsa és Pilis a két legrosszabb hely az egész pesti vonzáskörzetben. 2-2 évig laktam ezeken a helyeken, hirtelen azt sem tudom, melyik volt kibírhatatlanabb. Pusoma, Lakatos, Kanalas, Makula. A volt ócsai szomszédaim az egyik virágneves utcában. A végeken gázos Ócsa. 3-as válaszoló jól írta, hogy a keleti vége is gettós, de a virágos utcák is egy gettó nyúlvány. Tavaly Érdre költöztem át, itt az Ófaluban vannak, de nem olyan neandervölgyiek, mint ócsaiak vagy a pilisiek. Sokkal kulturáltabb. Pilis és Ócsa maga a sötét mordor. Ép elméjű ember nem megy oda.
2021. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!