Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesterzsébet Török Flóris és...

Pesterzsébet Török Flóris és környéke mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Ott tudnék most ingatlant venni. Ha nem jó, akkor még hol nézelődnétek? Nem vagyok budapesti, csak albérletben lakom itt 6 éve.

2021. júl. 22. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Elég sok a cigány arrafelé...
2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik részén lenne az ingatlan?
2021. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Török Flóris és környéke
2021. júl. 22. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:
A Török Flóris elég hosszú utca. Vannak a környékén gázos és nyugodt utcák is. Pl a Határút és a Kossuth között nem ideális .
2021. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam egy nagyon jópofa lakáshirdetést Pesterzsébet központban, de mikor elmentem megnézni, annyira fos volt a környék, hogy inkább nézelődök másfelé. (ki tudja lehet ugyanarról a lakásról beszélünk)

Sajnos a rosszarcú emberek meg nem maradnak a házakban, hanem ott vannak a buszokon, tereken. Ha te arrafelé bérelsz, talán jobban ismered a helyet, nekem annyi elég volt amit láttam.

2021. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem arra bérelek, vasárnap megyek megnézni. Képekről ez is jó, ára is elég magas, kíváncsi vagyok mennyire van összhangban a környékkel. Már jó ideje fenn van, vélhetően nem nagyon kapkodnak érte, meglátjuk. Igazából ha a lakóközösség jó, akkor az a pár rosszarcú proli az utcákon nem annyira zavar. Bűnözést statisztika alapján amúgy nincs kiemelt helyen.
2021. júl. 23. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg, abból baj nem lehet. Esetleg ez az? (ez az átlagosnál olcsóbb azért) [link]
2021. júl. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Török Flórisban lakok,a Nagysándornál. Panel és csendes környék. A villamosmegállóban szokott lenni némi zajongás késő este a villamos megérkeztéig , amikor bezár a két italozó butik.
2021. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol nézed a bűnözési statisztikákat? Police.Hu vagy van valami egyéb oldal?
2021. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már nem tudom, de rendőrségi oldal, rákeresel, hogy bűnözés térkép és kiadja :).

Még mindig azt gondolom, hogy jó lehet ez a környék, nincs gettó feeling meg sok autó parkol a környéken tehát sok lehet a dolgozó normális ember is. Igaz, hogy távol van mindentől, de mivel egyedül veszem, sajnos kompromisszumokat kell kőtnöm anyagi téren.

2021. júl. 24. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!