Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan szerezzek sok pénzt...

Hogyan szerezzek sok pénzt házak eladásából?

Figyelt kérdés
Szerintetek az működne, hogy én megveszek egy házat például 54 000$ ért. És eladom a bútorokat, aztán a falakat több pénzért? Ezt a trükköt a sims freeplayben láttam. Megvettem a japanise házat 54ezerért és eladtam 70ezerért. Lett több millióm. Van aki tudna ismerőst akitől lehet kapni venni ilyen házat? Vagy szerintetek ez beválik ?

2021. aug. 16. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugy erted hogy a valo eletben mukodik e?

Az mukodik ha megveszed es kesobb eladod mikor mar tobbet er, de elbontva nem kapsz erte tobbet.

2021. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hallod ne nagyon gondolkozz ilyenen, amíg legalább egy 25 el nem múlsz. Jó, hogy támadnak ötleteid, nem is azt mondom, hogy nincs benne realitás, de ne csak egy játékból indulj ki, tájékozódj, tanulj.

Nincs soha egyetlen nagy megfejtése a sikernek, ha ez működne, amit mondasz, mindenki ezt csinálná. Nehogy beletegyél ebbe pénzt, amíg nem járod körbe teljesen.

2021. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória. A címszavak között ott a Sims, játék.
2021. aug. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simsben miert nem hasznalod a money cheatet? Motherlode ugy emlekszem.
2021. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!