Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest mely részein lenne...

Budapest mely részein lenne érdemes lakást venni, ha nem feltétlenül az utak mentén, de nem is távol a közlekedéstől szeretnék lakni?

Figyelt kérdés
Én a XIII. kerület, Zugló, Újpestben gondolkodtam, de ez eléggé leszűkíti a lehetőségeket, még érdekelne más kerület is, ami élhető, ki lehet menni biztonságban.

2021. aug. 16. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom közlekedés alatt a tömegközlekedést érted.

Nem nagyon van ilyen. Vagy az utak közelében veszel lakást, hogy közel legyen a tömegközlekedés, vagy pedig távol a főbb utaktól, akkor viszont messze van. :)


Inkább az a kérdés, miért akarsz távolabb lakni az utaktól. A közlekedés zaja miatt? Ajánlom a belső udvaros házak udvarra néző lakásait, általában jól szigetelik a hangot. Én pl. a Rákóczi úton laktam sokáig a Blaha mellett, de gangra nézett a lakás, legfelső emeleten, teljes síri csend volt mindig, pedig az az út aztán forgalmas...

2021. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de ez eléggé leszűkíti a lehetőségeket"

Hát qrvára nem, ez hatalmas terület!:)

Egyesével nagyobbak, mint a megyeszékhelyeink többsége.


"ami élhető, ki lehet menni biztonságban."

Egész Budapest kiemelkedően biztonságos.

2021. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Igen kérdező ez nem Kabul, London, Párizs, Brüsszel vagy Malmö.


Budapest lepukkant a hozzá nem értő városvezetés miatt, de közbiztonsággal nincs baj.


Egyébként a III. kerületet javaslom.

2021. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 13 és Újpesten több metrómegálló is van, ezek vonalán vannak csendes utcák. Ha autóban gondolkodsz meg amúgy is mindegy.

Egyébként Budapest még a legkülsőbb kerületekben is kiválóan el van látva tömegkozlekedéssel.

2021. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17. kerületből költözünk, sajnos kocsi nélkül, és mire beérünk a belvárosba, kb. 1-1,5 óra. Ritkán jár a busz, és lassan, körbe-körbe. Szóval a kiváló tömegközlekedés azért szerintem helyzet kérdése :D

De köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 18. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiváló tömegközlekedés alatt azt értem, hogy rengeteg járat van gyakran. Az, hogy másfél óráig tart a sok megálló, a dugók és a távolság miatt van.
2021. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a 17.kerület híresen rossz, hiába van busz ha 30-40 perc csak az örs. Onnan minnen messze van, sok aglos település is jobb.


Én mindenképpen Óbudát javasolnám, drágább nyilván mint a 17 de jobb a közlekedés klasszisokkal és normális a lakóközösség is.

Ha kevesebb pénz van akkor talán újpest, de azt nem ismerem állítólag fejlődött.

2021. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!